PDA

Zobacz pełną wersję : [Problem] Expose - could not...



cdsMarcin
14-09-2007, 23:16
Witam,
Na początek się przedstawię, nazywam się Marcin od niedawna jestem użytkownikiem CMS Joomla.

Mam problem z galerią Expose, ponieważ gdy chcę uploadować plik to za każdym razem pojawia się informacja "could not communicate with the server". Co mam zrobić? Może przestawić jakieś prawa? Czekam na pomoc.

pol_neo
18-02-2008, 12:50
Witam

Mam ten sam problem z ta galeria gdy che dodac fotke czy video wyskakuje komunikat "could not communicate with the server" i nie udalo mi sie z tym nic zrobic jak ktos sobie z tym poradzil prosze o pomoc chyba ze znacie podobna galerie która ma upload i fajnie wyglada.

Pozdrawiam

inkos
18-02-2008, 12:54
Mam ten sam problem z ta galeria gdy che dodac fotke czy video wyskakuje komunikat "could not communicate with the server" i nie udalo mi sie z tym nic zrobic jak ktos sobie z tym poradzil prosze o pomoc chyba ze znacie podobna galerie która ma upload i fajnie wyglada.
A jakiej wielkości są te pliki które chcesz dodać do tej galerii?

pol_neo
19-02-2008, 11:27
Wielkość pliku jest bardzo mały 130KB próbowałem i duże pliki po 30 mega i nic myślę że to gdzieś w ustawienia sa nie takie jak trzeba

inkos
19-02-2008, 12:20
Wielkość pliku jest bardzo mały 130KB próbowałem i duże pliki po 30 mega i nic myślę że to gdzieś w ustawienia sa nie takie jak trzeba
Proponuję sprawdzić inne komponenty galerii jak np. POnyGallery ML lub RSGallery2 ewentualnie inne dostepne na extensions.joomla.org.

pol_neo
19-02-2008, 15:07
poszukuje galerii która by miała mozliwość uploud video i foto ta galegia ma taka mozliwosc pony nie wiem nie patrzyłem jeszcze w pony mam problem taki ze nie mam polskich zaków a nie bawilem sie zeby je zrobic zainstalowalem zoom gallery ale to nie to co poszykuje jak znacie jakief galerie do video i foto a video najlepiej zeby mozna bylo podac rónież ciezke do plików np. youtube przypominam "galeria z opcja upload"

jerzy_mc7
15-05-2008, 21:48
ktos rozwiazal ten problem?

Elfiszcze
15-07-2008, 08:59
ktos rozwiazal ten problem?
TAK :)

wystarczy do pliku .htaccess dopisać 2 linijki:

SecFilterEngine Off
SecFilterScanPOST Off


i działa :) przynajmniej u mnie (Joomla 1.5.3 + Expose Gallery 4.6.2)