PDA

Zobacz pełną wersję : allpay sms-problem z php



Gancman
19-09-2007, 21:51
Witam
Mam problem z zrobieniem płatnej rejestracji na mojej witrynie. Jestem kompletnym laikiem w tych sprawach i nigdy wczesniej nie mialem z tym stycznosci. Serwis allpay chce zebym pozmienial cos w skryptach php jednak nie pisza w jaki sposob...:mad:przeslali mi jaki9es trzy pliki i teraz kazali mi jakis wybrac, ale od czego ma zalezec wybor to juz mnie laskawie nie poifnormowali:confused: Czy moglby mi ktos z tym pomoc?
z gory dziekuje za pomoc
P.S.
jezeli powtorzylem jakis temat to przepraszam, ale jest tu tyle do przegladania ze nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnac:( a za pomoca wyszukiwarki nie znalazlem tego co mnie interesowalo:(

nexus246
19-09-2007, 22:45
Sam nie dasz rady, zapłać komuś albo poszukaj darmowego gotowca.

Gancman
20-09-2007, 07:18
moze ktos jest gotowy mi pomoc? albo chociaz jakimis wskazowkami mnie nakieruje?

nexus246
20-09-2007, 09:19
Jak ma wyglądać ścieżka rejestracji?

Gancman
20-09-2007, 13:33
nie wiem czykojarzysz serwis "toorenty.org" tm po kliknieciu "zarejestruj" badz "rejestracja" wyskakuje strona z danymi do wyslania sms'a...chcialbym zeby to tak wygladalo...klikasz "zarejestruj"-> wyskakuje strona z danymi takimi jak: tresc sms'a, nr na ktory ma byc wyslany i jego koszt...chcialbym zeby tez byla informacja o allpay(ze wlasnie z tego korzystam...)
da rade to zrobic?

Gancman
23-09-2007, 20:40
moze mi ktokolwiek z tym pomoc?

Gancman
25-09-2007, 20:03
czy ktokolwiek sie na tym zna?