PDA

Zobacz pełną wersję : Napis Start--> na górze strony



baphomet
21-09-2007, 00:31
Witam!!!
Szukam wszędzie i nie umiem znaleźć informacji o tym, jak można usunąć napis "start", który znajduje się na górze strony... Po kliknięciu na menu dopisuje się tam to co akurat jest otwarte, np. Start -> Aktualności...
Strasznie mnie on irytuje bo znalazł się akurat na środku obrazka na górze strony...
Będę dozgodnnie wdzięczny za wszelkie sugestie na temat w jaki sposób można to usunąć :)
Serdecznie pozdrawiam!!!!

dkint
21-09-2007, 06:25
Witam

Zrób sobie najpierw kopię katalogu template na serwerze, później wejdź do podkatalogu twojej aktualnej templatki edytuj plik index.php i znajdź i wyrzuć coś takiego -

<?php mosPathway(); ?>

- to coś takiego może tez mieć formę np. taką -

<div id="pathway"><?php mosPathway(); ?></div>

... po wyrzuceniu powyższego kodu zapisz zmiany w pliku index.php, wyślij go z powrotem na serwer i powinno słówko Start zniknąć ...

ps. z tą dozgonną wdzięcznością to się nie zarzekaj bo nawet jak ci ktoś pomoże to idę o zakład, że po 10 minutach nie będziesz już nawet pamiętał nicka tej osoby z forum

pozdrawiam
Krzysiek

baphomet
21-09-2007, 09:19
Witaj!!!
Pieknie dziękuję za pomoc - zadziałało bez problemu :)
a z tą wdzięcznością nie przesadzam - ile razy będę robił stronę to wywalając ten napis zawsze będę pamiętał kto mi doradził jak to usunąć :)
Pozdrawiam serdecznie!!!
Sławek

spex
22-09-2007, 01:41
A ja mam trochę inne pytanie. Jak zmusić system by mi nie pisało wszystko z małej litery w tym start >....

dkint
22-09-2007, 08:28
A ja mam trochę inne pytanie. Jak zmusić system by mi nie pisało wszystko z małej litery w tym start >....

Witam

Albo zmień sobie nazwę "start" na "Start" lub na "Strona główna" w mainmenu w administratorze, albo poszukaj w css'ach klasy pathway i wywal wiersz z "lowercase" w którym masz wymuszone pisanie małymi literami ... Nie wiem czy tak jest u ciebie ale próbuj ...

pozdrawiam
Krzysiek