PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki komponent?



Armad89
21-09-2007, 18:47
WItam mam pytanie jaki (czy w ogóle taki jest) komponent mógłby umożliwić użytkowników stworzenie tak jakby własnej strony... tzn chciałbym żeby to działało mniej wiecej tak jak jest na fotka.pl. Użytkownik rejestruje się i dostaje strone ze swoim profilem gdzie może edytować strony, dodawac własne małe forum, galerie itp. Inni uzytkownicy moga sie zapisywac do tej strony jako np. przyjaciele.

jeżeli taki komponent nie istnieje prosiłbym kogos o małe wskazówki jak to powinno dzialac.

z góry dziekuje za pomoc

haponiuk
21-09-2007, 21:23
Myślę, że może być problem aby znaleść taki komponent.

Sova
22-09-2007, 17:28
Przekop joomla.org - może jakieś "komponenty blogowe" coś takiego mają...

Armad89
22-09-2007, 18:05
dzieki zaraz zaczna przekopywanie... ale może troche bardziej uścisle o co mi chodzi. Załóżmy ze rejstruje sie pewna grupa osob maja swoje profile ze zdjeciem i takimi bajerami (to juz mam opanowane - community build) ale teraz chciałbym żeby częśc z nich mogla zalozyc wlasne strony. kilka działów + forum ( z góry narzucone przeze mnie) i zeby inni uzytkownicy mogli się dopisywać do tej strony coś w stylu ZNAJOMI czy cos :P . Myśle że jakis bardziej rozbudowany katalog dałby rade. Tylko prosilbym o małe wskazówki co do doboru i funkcji oraz co by trzeba zmodyfikować z góry dziękuje wszystkim za pomoc


EDIT : znalazlem cos co sie nadaje na małą przeróbke

http://www.lifetype.net/
jednak to działa niezależnie od joomla, potrzebowałbym coś na wzór tego jednak współdziałającego z joomlą pzdr

Sova
24-09-2007, 01:49
Jeśli zależy ci bardziej na stworzeniu społeczności z możliwością pisania bloga, to może jednak zdecydowac się tylko na lifetype?