PDA

Zobacz pełną wersję : Artykuły dla konkretnego użytkownika



mrozik
23-09-2007, 17:01
Witam!
Chciałbym zrobić następującą rzecz. Umieszczać artykuły które będą mogli czytać tylko wyszczegulnieni użytkownicy zarejestrowani, a inni zajeretrowani nie.
Czy da się tak ?

zwiastun
23-09-2007, 17:33
Da się, ale tylko wówczas, gdy zainstalujesz specjalny komponent do zarządzania rozszerzonymi prawamiużytkowników.
JACLplus z www.byostech.com
Tylko na czystą angielską wersję

mrozik
23-09-2007, 18:07
A nic innego nie ma ?
Chodzi mi o to abym mógł wysyłać umieszczać zadania szachowe dla pewnych grup użytkowników.
Jest może coś innego co pozwala tworzyć grupy użytkownikó i im przypisywać kategorie artykułów

norek
23-09-2007, 23:01
Widzę że temat pojedynczego artykułu dla użytkownika nie pierwszy raz jest poruszany. Pozwolę sobie opublikować komponent, który umożliwia dodawanie indywidualnego artykułu. Jeszcze w tym tygodniu przygotuję paczkę instalacyjną.
pozdrawiam

floyd
24-09-2007, 08:17
Spójrz tutaj (http://forum.joomla.pl/archive/index.php?t-3230.html). Tu masz odpowiedź. I jeszcze w wielu innych miejscach ;)

alvi
17-11-2010, 00:09
Da się, ale tylko wówczas, gdy zainstalujesz specjalny komponent do zarządzania rozszerzonymi prawamiużytkowników.
JACLplus z www.byostech.com (http://www.byostech.com/)
Tylko na czystą angielską wersję .
Rozumiem że od tylu lat nic się w tej sprawie nie zmieniło.

marass
13-07-2011, 11:36
Witam z góry przepraszam za odgrzebywanie tak starego tematu ale spotykam się właśnie z dokładnie takim samym problemem. Czy pojawił się na rynku komponent umożliwiający przypisywanie artykułów do konkretnych użytkowników ? Ponadto takie komponenty jak wspomniany wyżej JAC lub znaleziony przeze mnie Frontend User Acces pozwalają chyba tylko tworzyć grupy użytkowników do których przypisane będą artykuły, a w moim przypadku tworzenie osobnej grupy dla każdego użytkownika osobno nie wchodzi w grę. W temacie joomli jestem dopiero od 2 dni więc proszę wybaczyć moją niekompetencję.