PDA

Zobacz pełną wersję : Kody SMS - komponent (PILNE !!!)



feronek
26-09-2007, 12:22
Witam! Poszukuję komponentu który by obsugiwał, umożliwiał płatność za dostęp poprzez kod otrzymany via SMS. Czy ktoś coś o tym słyszał, jak się to robi i w ogóle? Sprawa dosyć pilna. Pozdrawiam.

dkint
26-09-2007, 15:22
Witam

Komponentu z tego co wiem to nie ma, załóż konto w wapaczu i pobaw się kodami do wklejania na stronę, które będziesz miał po rejestracji u nich. Pomocne mogą być moduły typu modhtml itp.

pozdrawiam
Krzysiek

feronek
26-09-2007, 16:57
O wapaczu czytałam ale nie mam pojęcia jak to konkretnie się robi. Tzn co? Rejestruję u nich domenę, oni zajmują się obsługa kodów itp. A ja mam na stronie zrobić informację o tym, że dostęp jest płatny i zrobić miejsce na wpisanie kodu? A weryfikacja? Jak to konkretnie zrobić? Jakiś skrypt albo co?Będę ogromnie wdzięczna za wytłumaczenie tego jak 4-latkowi ;)

P.S. Czy cos z zegarem jest nie tak? U mnie jest 17 a nie 14 z minutami

Sova
26-09-2007, 23:49
A na wapaczu nie ma żadnych informacji?
Możesz do nich napisac o podanie szczegółów skoro udostępniają taką usługę.

feronek
27-09-2007, 01:30
Na Wapaczu szczególy są prawdopodobnie po zarejestrowaniu a ja chciałabym przedstawić potencjalnemu klientowi o co chodzi, no i sama chciałabym wiedzieć czy sobie z tym poradzę. Będzie trzeba napisać - choć ktoś mógłby pomysleć o zrobieniu jakiegoś komponentu na ten temat :)