PDA

Zobacz pełną wersję : Strona nagle na offline bez możliwości wejścia w PA



leonidas
26-09-2007, 22:55
Witam serdecznie,

Prowadze sobie od około pół roku portal branżowy, wszystko pieknie do dnia dzisiejszego, nagle gdy wpisałem adres swojej strony wyskoczyło mi ze jest offline z tekstem: " Serwis powinien być dostępny... " nie wiem skąd zrobiło sie na offline, skoro ja tego nie ustawialem co jezcze najlepsze to to ze jak probuje zalogowac sie do PA powstaje ten sam problem a mianowicie ze stronka jest offline.

Prosze o pomoc? co teraz zrobic aby móc chociaz wejsc do PA aby dokonac zmiany ?, czyżby to jakiś atak?

Podejrzewam, że to może ktos generuje mi specjalnie ruch obciążający moją stronkę, co powoduje problemy z połączeniem z baza danych albo juz sam nie wiem :(

z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam

mery_master
26-09-2007, 23:28
link mozna prosic ?

Sova
26-09-2007, 23:52
A może dostawca hostingu coś aktualizuje na swoich serwerach i są chwilowo niedostępne...
Szanująca się firma informuje o takich ruchach na stronie albo w panelu użytkownika/obsługi.

leonidas
27-09-2007, 12:10
Witam ponownie,

Po około kilkudziesięciu minutach wszystko powróciło do normy, być, może tak jak zostało to zasugerowane była wówczas jakaś konserwacja serwerów, chociaż nie dostałem wcześniej informacji

Dzięki za pomoc i pozdrawiam