PDA

Zobacz pełną wersję : madeyourweb - uciekająca prawa kolumna.



kefi
27-09-2007, 12:11
Witam mam mały problem z templetką madeyourweb i jej współpracą z componetem AutoEXP . Problem ten występuje w momęcie zalogowania gdy chcemy wjeść do "Mojego ogłoszenia" wtedy właśnie prawa kolumna z modułami "laduję " pod głównym oknem. Link do strony :http://www.progressplus.pl/patryk2/index.php?option=com_autoexp&Itemid=1

Z góry thx za pomoc.

Viking
28-09-2007, 00:28
Misiu a jak my sie tam mamy dostać? Jakiś użytkownik, który ma dostęp do komponentu moje ogłoszenie i hasło...

kefi
28-09-2007, 08:48
Kochanie z tego co pamiętam to jest tam "coś" takiego jak rejestracja :) Wiec po co mam podawać jakiekolwiek dane ?:)

Viking
28-09-2007, 16:54
Najdroższe Ty moje... żeby jeśli ktoś ma Tobie pomóc nie musiał przechodzić procedury rejestracji. Szanuj czas tych, których prosisz o pomoc :*

kefi
28-09-2007, 18:49
Wybacz pączusiu : login - bułeczka hasło - mojtyprosiaczku (szanuje czas ale procedura trwa dokładnie 45 sekund (chyba że ktoś pisze 5 znaków na minute) wiec uważam że skoro ktoś nie ma tych 45 sekund to nie ma też czasu mi pomagać. Po za tym jak sie będzie chciało 8 osób zalogować to będzie problem ale ja sie nie czepiam. Drogi pasibrzuszku :)


Problem nie aktualny , spieszy mi sie wiec wykorzystam inny szablon. Proszę o usunięcie tematu bo nie wnoszą nic sensownego ;)