PDA

Zobacz pełną wersję : problem z stroną główną



MISIEKasd
27-09-2007, 16:21
Od pewnego czasu mam problem ze stroną główną. Gdy wpisuje adres strony to w miejsce gdzie powinna pojawiać się strona główna pojawia się tekst "Treść, którą chcesz zobaczyć, nie istnieje.
Wybierz inną z głównego menu." Próbowałem znaleźć rozwiązanie na forum ale jakoś nieznalazłem :/ Ktoś wie jak to rozwiązać??
Ps. Prosze o wyrozumiałość gdyż jestem dość świeży w joomli :)

ejox
03-12-2007, 16:29
Mam ten sam problem... Biore by wyswietlalo na stronie frontowej i nic ; p

Nie wierzę ze nikt sie nie spotkal z tym problemem ; ] Niech ktos zesrkboie rade ; p

0o_KamyK_o0
14-01-2008, 22:01
Witam !
Mam identyczny problem, z chwila gdy wpisuję w wyszukiwarkę np www.mojastrona.pl wyswietla mi komunikat "Treść, którą chcesz zobaczyć, nie istnieje. Wybierz inną z głównego menu.", wszystko inne jest ok menu, lewa, góra, pozycje modułów, tylko dopiero jak podam ręcznie ścieżkę "www.mojastrona.pl/index.php" wyświetla mi zawartość z index.php poprawną, czyli taką jak powinna być wyświetlania przy wpisaniu adresu "www.mojastrona.pl"
Chwilowo nie mogę sobie z tym poradzić, także bym był ogromnie wdzięczny jeśli ktoś by pomógł.

HELP :eek:

inkos
14-01-2008, 23:11
A czy zanim ktos cos skrobnie w ramach odpowiedzi moglby sie dowiedziec cos wiecej na temat tych Waszych stron? Tak moze kilka informacji zgodnych z regulaminem forum jak np. adres strony, wersje joomli, zainstalowane komponenty itp.?

Uwierzcie ale w gronie forumowiczow nie ma jasnowidzow (ja przynajmniej ich nie znam ;)) ktorzy znaja wszystkie strony uruchomione na Joomli w Polsce ;)

0o_KamyK_o0
16-01-2008, 05:06
uff trochę sie napracowałem aby to zrobić... ale zrobiłem ;) a mianowicie mój problem wynikał z tego iż "nie opublikowałem" żadnego elementu z amin menu po prostu całe mian menu było nieopublikowane. Wiec przeniosłem wszystko z nowego menu które utworzyłem do starego mian menu, i strona główna zaczęła działać poprawnie ;) ale wystąpił kolejny problem, moduły witryny, oraz pozycje w panelu administracyjnym na stronie głównej po prawej stronie czyli: Logaed, Komponenty, Popular..., zostały z duplikowane 2 raz !!!! czyli mam teraz łącznie 3:confused: w PA usunąłem spoko, ale w Modułach Witryny nie da sie ich usunąć... HELP ME

zwiastun
17-01-2008, 01:35
Zobacz co jest w mojej sygnaturce, kliknij a wszystko będzie jasne!

0o_KamyK_o0
17-01-2008, 01:46
chciałbym raczej abym dostał odpowiedz na pytanie ;) bo już grzebałem w pomocy i nic nie znalazłem ;/

zwiastun
17-01-2008, 01:55
Wywal i zrób raz jeszcze. Jeśli już masz jakieś dane, wywal pozycje menu i pozakładaj na nowo. A w ogóle zacznij od prostych lektur, bo nic z tego nie będzie. Rady Anny czyta się pół godziny, Pierwsze kroki dwie godziny!

0o_KamyK_o0
17-01-2008, 02:20
problem polega na tym ze nie mogę zrobić wszystkiego jeszcze raz... po prostu nie mogę. Nie ma innego sposobu aby usunąć moduły, które sie chcą sie usunąć z PA ?

0o_KamyK_o0
17-01-2008, 04:29
dobra poradzilem sobie i z tym SAM ;p