PDA

Zobacz pełną wersję : Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop.



lefi
13-03-2006, 19:42
Witam po doinstalowaniu komponentu virtuemart mam w panelu taki błąd, wcześniej był komunikat o ręczym usunięciu pliku install.php wiec go usunołem.
Jak z tym sobie poradzić.

viper
13-03-2006, 22:02
Zobacz tutaj (http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=2)

lefi
14-03-2006, 13:05
Viperxp - przeszukalem forum i nie zanlazlem odpowiedzi na moje pytkai tak więc nie dsylaj mnie do faq tylko jak wiesz co to jest to podziel się swymi wiadomościami.

viper
14-03-2006, 19:46
Tak wiec zaparzyłem kawę i ją wypiłem i z fusów sobie powróżyłem która masz wersje Joomli , którą masz wersje virtuemart , jaką masz konfugurację serwera i tak sobie wróżyłem i wróżyłem i wiesz do czego doszedłem , że masz bardzo poważny błąd w panelu którego nikt na tym forum nie będzie potrafił wyjaśnić . A z tym plikiem to jeszcze gorsza sprawa.

Ale jest nadzieja może tutaj (http://forum.joomla.pl/forum/announcement.php?f=6&a=2) znajdziesz jakieś wskazówki.

lefi
15-03-2006, 16:36
Przepraszm joomla ver. 1.08 a virtue mart 1.03 ale tak wogole to ty dobry jesteś w tym wróżeniu.:D

viper
15-03-2006, 22:00
mam w panelu taki błąd,
Zacytuj ten błąd bo on jest też ważny.

Pozdrawiam.


Ps człowiek uczy sie na błędach a jednym z nich jest żle zadane pytanie.

lefi
16-03-2006, 11:05
uczę się

Error: Moduł nie zarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem phpShop

Adrian_N
10-01-2008, 23:52
Pozmieniałem nazwy modułów w VM, i mam taki sam błąd. Sądzę że jeżeli uda się przywrócić takie same nazwy, wszystko będzie działało. Ty pewnie również nie masz belki z przyciskami (bo to w ich miejscu jest napis).

Macul
07-02-2011, 13:53
Błąd: Moduł niezarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem VirtueMart.
Witam Bardzo serdecznie i proszę o pomoc. Zainstalowałem joomla na serverze home.pl yłymałproblemy boposieiali bazy MSQL ale udało się. Teraz mam inny problem. Po instalacji virtuemart wyskakuje taki komunikat:
Błąd: Moduł niezarejestrowany."store" nie jest prawidłowym modułem VirtueMart.
Pomóżcie co obi bo już straciłem nadzieję.