PDA

Zobacz pełną wersję : Dziwne zachowanie FCKeditora



Marcoo
30-09-2007, 10:35
Mam stronkę ustawiną na serwerze webd.pl. Korzystam z edytora FCK. Kiedy próbuję wykonać w domu jakąś operację w której używa się edytora czyli np. edycję artykułu jest to niemożliwe. Po kliknięciu artykułu otwiera sie wszystko prócz okienek edytora. Jeśli loguje się w pracy wszystko jest OK. Ale logując się w domu do innej joomli też z FCKeditorem jest wszystko w porządku (ten sam hosting- ta sama joomla 1.0.11). Dodam jeszcze, że jak zmienię np. na Tiny MCE działa wszędzie. W obu przypadkach są te same ustawienia przeglądarki (Fire Fox), połączenia sieciowego itd. Bardzo ciekawi mnie przyczyna i wyjaśnienie tego zjawiska, może ktoś się spotkał z podobny fenomenem ?

REGE
30-09-2007, 23:24
Hmm... dziwna sprawa. :rolleyes:

Spróbuj wyczyścić cache przeglądarki, to jedyne co mi teraz przychodzi do głowy...

Marcoo
01-10-2007, 21:56
Czyściłem ale to nie pomogło. Jednocześnie w tym samym czasie na tej samej przeglądarce FCK na drugiej joomli działa normalnie. Zastanawiam się czy nie jest tak, że ta sama firma ma różne konta na różnych serwerach i na jednym coś zmienili a drugi został po staremu i stąd różne zachowania tego samego CMS-a.