PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacja komponentów



Bulvex
30-09-2007, 22:41
Witam,
Wiem, ze pewnie ten problem był poruszany na forum 12002394908 razy ale ....No właśnie mam problem.
media/ niemożliweadministrator/components/ niemożliwecomponents/ niemożliweimages/stories/ niemożliweI nie wiem jakie ustawić prawa dostępu do nich zęby było cacy. Z
Configuration.php poradziłem sobie bo było podobnie zmieniłem na 666 i tu mam pytanie 666 powinno zostać już na stałe czy może potem zmienić ?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Bulvex
30-09-2007, 22:55
Wspaniale! A teraz poprosimy o odpowiedź kogoś kto nie jest upośledzony...
Czy ja sie zapytałem jak? NIE, zapytałem sie JAKIE.

Bulvex
30-09-2007, 23:31
Wspaniale! Umiesz kopiować ! Ale powiedz mi gdzie tu jest napisane rozwianie mojego problemu? Bo okazało sie ze muszę ustawić na 777 żeby zadziałało. Wiec to już twój 3 post bez zdanej wartości merytorycznej i który mi nic nie pomógł. Teraz po rozwiązaniu tego problemu pojawił mi się następny ale najpierw postaram sie znaleźć rozwiązanie na forum.
Btw. Co do tego działu "Jestem debi..., jak to zrobić" to zapewne istnieje bo gdzieś te posty musiałeś nabić a na pewno nie zrobiłeś tego udzielając konkretnych odpowiedzi dla nowych użytkowników Joomla!
Pozdrawiam Bulvex.

zwiastun
01-10-2007, 00:04
Haponiuk podał Ci precyzyjne informacje, korzystaj, a nie dyskutuj z może i złośliwymi dopiskami, ale jakie pytanie, taka nieraz odpowiedź.
Skąd wziąłeś to 777 - bo na pewno nie z żadnej instrukcji dlla Joomla!. A to, że zadziałało, to dość oczywiste: jak dasz prawa całemu światu i każdemu z osobna, to inaczej być nie może. Krakerzy będą mieli uciechę!