PDA

Zobacz pełną wersję : SOBI2 i recenzje w polskim języku



giecek
01-10-2007, 10:48
Zainstalowałem właśnie SOBI2 RC 2.8.1 i widzę, że użytkownik wpisujący recenzję ma problemy z polskimi znakami. Jeśli recenzja zawiera wpis ze znakami "ąęśćźńł" tytuł i treść nie są w ogóle wyświetlane na stronie, za to autor wyświetlany jest poprawnie... Widać to na stronce http://www.klodzko.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=3&sobi2Id=30&Itemid=38
. Kodowanie SOBI2 to PL ISO 1.0.0. W panelu admina oczywiście wszystkie znaki wyświetlają się poprawnie, tak jak i na stronach. Wersja joomla 1.0.12 ISO - ponieważ istnieje obawa, że wpisy nie będą widoczne bardzo proszę o pomoc!

daruuu
28-03-2008, 01:46
Witam wszystkich,

nie chciałem tworzyć nowego wątku. Dołączam się do zapytania. Posiadam taki sam problem.
Występują problemy z wtyczką Review w Sobi2 - brak polskich znaków (tzn po wpisaniu recenzji pojawiają się polskie znaki, znikają jednak po odświeżeniu strony. Treść pojawia się, zubożona o litery które były w kodowaniu polskim)

Bardzo proszę o pomoc, jest to dla mnie bardzo ważna kwestia (dwa dni siedziałem, aby stworzyć odpowiednią strukturę Sobi2 - wyświetlanie w zakładkach, zmiana templatki itp. - kluczowym elementem miały być recenzje...)

Pozdrawiam