Logowanie

Zobacz pełną wersję : Problem z menu



d0min
05-10-2007, 21:43
Witam, mam pewien problem. Moja strona to www.kombinator.pl/mam chcialbym stworzyc w tym templacie taki schemat by menu bylo tak jakby oddzielnie od czlonu tresci... mialo by to wygladac tak:

|menu||pustaprzestrzenreklamyitp.| tresc| menu|


mianowicie narazie wyglada to tak :
|pustraprzestrzen||menu|tresc|


Pomozcie jak zrobic by bylo tak jak chce:) Pozdrawiam Dominik!

noodles
07-10-2007, 10:06
Nie wiem czy dobrze Cie rozumiem...
Mozesz stworzyc w templatce odpowiedniego diva cos w stylu lewa kolumna ale zeby inne moduly dalo sie wsadzic w nia czyli np zrobic tak jakby pod spodem prawakolumne, wtedy w prawejkolumnie wstawisz sobie dalsza czesc tego co potrzebujesz a pomiedzy nimi zeby zrobic pusta przestrzen wystarczy wcisnać pomiedzy te dwa divy zalezy ile pustej przestrzeni potrzebujesz... <br> ;)
To chyba najprostsze rozwiazanie... mozliwe że źle zrozumialem zapytanie :P.
Pozdrawiam ;)
pozdraiwam Noodles

ps jesli interesuje Cie jakas stala tresc w tej pustej przestrzeni, tez mozesz ja poprostu wprowadzic w index.php

i jeszcze jedno http://www.joomla24.com/remository/Download/Joomla_1.0.x_Templates_I/Templates_from_Kawka_Pawel/WDS_Carbon.html
to jest templat ktory uzywasz, chyba nie jest przec Ciebie zrobiony i raczego go nie wykupileś wiec chyba nie mozesz napisac ze ty jestes jego designerem to tak na marginesie ;) ,pozdrawiam

d0min
07-10-2007, 17:32
Dzieki za odpowiedz. Mam kolejny problem zrobilem prawe menu i jak zrobic zeby ono pokazywalo sie po prawej stronie a nie po lewej pod wszystkim?