PDA

Zobacz pełną wersję : autoamtyczne tworzenei kategiorii po zalogowaniu



wielki
07-10-2007, 16:48
Witam
PomyGallery ML jest jedną z lepszych galerii., niestety nie mogę znaleźć opcji tworzenia kategorii przez użytkowników. Jest możliwość np żeby pony gallery tworzyła automatycznie galerie po rejestracji użytkownika we wskazanym katalogu? Kiedyś była taka galeria, ale qrna nie mogę sobie przypomnieć co to było za cudo.
Pomóżcie Towarzysze!!!

Fedajkin
29-11-2007, 14:48
Nie widziałem również takie opcji. Zdaje się, że Użytkownik może korzystać jedynie z kategorii utworzonych przez admina.

kobylinski
29-11-2007, 15:44
http://www.joomlapolis.com/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,56/Itemid,55/

Jest to plugin do CB, który dodaje do profilu użytkownika grafiki które ten użytkownik wgrał, czyli w zasadzie tworzy prywatną galerię tyle że z wykorzystaniem Ponygallery.

kolor_pl
29-11-2007, 15:50
Witam, a ja szukam plugina do CB luz wogóle takiego myku zeby z posiadanej galerii (Ponny, Zoom - dostosuje sie) mozna było do swojego profilu w CB podlinkowywac fotki - np. cos jka lighbox do zip w zoom ale przypisany do profilu i zeby mozna bylo to wyswietlac w zakładce jakos. taka własna galeria ale ze zdjęc ogólnej galerii - oczywiście bez kopiowania fotek