PDA

Zobacz pełną wersję : joomla w dwich jezykach...



stawnasto
08-10-2007, 15:16
Witam zamierzam zrobic joomle w dwoch jezykach polskim i angielskim, znalazlem narzedzie do tego joomfish ale jestem poczatkujacym uzytkownikiem i opanowanie joomfish wydaje mi sie trudne. Szukam czegos latwiejszego o ile jest, nie ma tajiego komponenty przy kazdym wprowadzaniu danych bylo by okienko w jezyku polskim i angielskim jak w e-comerce zencart naprzyklad, jest to o wiele latwiejsze...
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz...
www.witaga.com

RaStafan
10-10-2007, 15:32
Nie podłamuj się!;) Ja też trochę się zmieszałem gdy przeczytałem opis, a zwłaszcza komentarz, że to skomplikowane, ale ponieważ niczego innego nie znalazłem to zacząłem stosować joomfisha i bardzo szybko doszedłem do wniosku że nie jest tak źle. Jeśli będziesz miał tylko 2 języki to jest naprawdę łatwe!

Pozdro,rs

ozon
05-12-2007, 00:23
Hej a mozna ten joomlafish uzyc do zmiany langu w amdinistracji przyjmujac ze joomle zainstalowalem w wersji niemieckiej ?...

zwiastun
05-12-2007, 00:38
Zainstaluj JIE-utf
Dorób pliki języka niemieckiego do admina i po sprawie (mozesz sięgnąć do ostatnio wydanej przeze mnie wersji mambo 4.2.5.3 - jest tam również lang admina ale w jednym pliku, większość stringów jest takich samych, lecz nieco inne nazwy stałych i rozmieszczone są w wielu plikach)

ozon
06-12-2007, 17:18
Dzieki za wskazowki ;-) ale czy oby napewno Dorób pliki języka niemieckiego do admina i po sprawie
czy Dorób pliki języka polskiego do admina ( do wersji joomla niemieckiej bo na takiej teraz mi zalezy i zmienic encoding="iso-8859-2 na encoding="iso-8859-1 ma sie rozumiec ? i po sprawie ? czy sie myle ? . Milego wieczoru !