PDA

Zobacz pełną wersję : Serwer - na co zwracać uwagę przy wyborze.



mazo
08-10-2007, 23:42
Witam!

Jestem na forum nowy. Jako, że planuję rozpocząć moją przygodę z Joomla! to muszę zacząć od wyboru serwera.
Poczytałem trochę o serwerach tu i tam ale nigdzie nie widzę tematu gdzie było by wyraźnie napisane na co zwrócić uwagę przy jego wyborze.
Wiadomo, że ilość miejsca, transfer, ilość baz danych MySQL itp. to ważne parametry ale mi bardziej chodzi o to jakie skrypty dany hosting musi mieć odblokowane żeby Joomla! działała w pełni. Moje pytanie jest uzasadnione tym, że po mojej lekturze na temat hostingów widzę że ten ma zablokowane to, tamten tamto, to jest związane z Joomla! a tamto nie. No i w końcu to ja nie wiem co jest ważne a co nie.

Providerzy na których zwróciłem uwagę to:
insane.pl - wyglądają OK, nie widzę negatywów (temat ponad 300 postów), pytanie jak z serwerami bo podobno mieszane Polska - Niemcy.

easyISP.pl - opinie zróżnicowane ale raczej nie ma strasznych na minus.

az.pl - opinie świetne, ale cenią się. Podstawowy pakiet byłby dla mnie idealny gdyby nie te marne 3 bazy MySQL :/

i365.pl - nie wiem co o nich myśleć bo z jednej strony ludzie piszą, że są super.. a z drugiej pojazdy lecą mocne.

Pozdrawiam, Maciek

mazo
09-10-2007, 16:31
Odpowiedź znalazłem http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/417/51/

Wybór padł na i365.pl

Temat do zamknięcia.

haponiuk
09-10-2007, 16:46
Jak ktoś kiedyś powiedział "Każde pytanie ma prostą odpowiedź."

Pamiętaj, każdy hosting będzie miał swoich zwolenników i przeciwników.

Najprościej, najszybciej i najpewniej to zdanie sobie trudu na zdobycie informacji gdzie mają swoje hosty profesjonalne i dobre firmy, a będziesz miał informacje jaki hosting jest dobry.

Hosting dla Joomla. Zajrzyj na forum z konkursem zobacz kto wygrał w danym miesiącu i zapytaj grzecznie o hosting, a będziesz miał obraz hostingu dla Joomla.

Aby mieć pewność, że hosting naprawdę jest dobry to polecam skontaktowania się ze zwiastunem i podpytania gdzie stoi serwer joomla.pl