PDA

Zobacz pełną wersję : Jakiego komponentu/modułu użyć



Topaja Group
11-10-2007, 19:32
Chce udostepnic na stronie baze/katalog darmowych szablonow do blogów.
Chciałbym ,żeby był to katalog podzielony na kategorie.
Chciałbym aby obok kodu źrodłowego użytkownik widział miniaturke podgladu szablonu a takze zeby mogl dana pozycje w katalagu skomentować.
Podadto chciałbym ,żeby baze szablonow mozna było w łatwy spos przeszukiwac wpisujac jakieś słowa kluczowe.

Np.
Kto potzrebuje szablonu dl blogu w stylu hip-hop, wpisuje w polu tekstowym hip-hop i wyszukuja mu sie w bazie te szablony ktorym przyporządkowałem takie własnie słowo kluczowe.

Oto przykład tego o co mi chodzi: http://www.freelayouts.com/blogs/myspace-layouts
Wyświtlone są miniaturki z podglądem a kiedy sie na nią kliknie pojawia sie wiekszy pogląd oraz kod zrodlowy zamieszczony w znaczniku <form><textarea>.

Jak zrobic coś takiego ?:)

Czy ktos ma jakis pomysł?
Z góry dziekuję.

Topaja Group
12-10-2007, 10:23
Czy nikt nie jest w stanie mi pomoc?

haponiuk
12-10-2007, 10:52
A szukałes tu http://extensions.joomla.org/?

Topaja Group
12-10-2007, 11:45
DZieki, zaraz zobacze.
A czy jest mozliwosc piszac zykły artukuł w edytorze joomla wstawic znacznik htmlowski <textarea> tak by był widoczny nie tylko tekst zawarty miedzy znacznikiem <textarea></textarea> ale zeby byłon widoczny w przeglądarce w środku obiektu textarea?
Bo wpisuje w edytorze w trybie html <textarea>jakiś tekst</textarea> i rezultat jest taki ,że wyswietla sie tylko 'jakiś tekst' nie zawarty w obiekcie tylko sam.

Z góry serdecznie dziekuje

Topaja Group
12-10-2007, 13:21
Czy można to zrobić za pomocą SOBI2 ?

haponiuk
12-10-2007, 18:23
Czy można to zrobić za pomocą SOBI2 ?

Po prostu spróbuj.

Topaja Group
12-10-2007, 19:28
Ciezko to sie robi w sobi2,a moze zna ktos modul/komponent specjalnie do tego stworzony.
No i jak z tym textarea żeby osiagnac efekt taki jak napisałem, wie moze ktos?:
Bardzo prosze o pomoc;)

mitring
15-10-2007, 18:51
Kiedyś coś znalazłem zwało się showcaseThumb czy jakoś tak.

Topaja Group
15-10-2007, 22:16
Niestety nie znalazłem nic o takiej nazwie :/