PDA

Zobacz pełną wersję : Jogadgets - nie działa :(



batorowicz
15-10-2007, 13:46
Mam Joomle 1.5 RC3

Zainstalowalem sobie plugin Jogadgets (pobrany z tad: http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,191/)

Skopiowalem folder: _jgfw_ do katlogu głownego tak jak jest to w instrukcji, nastepnie jak probowalem zainstalowac ten plugin przez panel administracyjny wyskoczyl komunikat ze trzeba aktywowac w Plugin Menager opcje: System - Legacy, to ja aktywowalem i juz potem zainstalowalo sie dobrze,

ale jak probuje wstawic np jakies zdjecie wpisując w kodzie artykulu, kod: {jgxtimg src:=[path/image.jpg] width:=[320]} podstawiajac swoj folder i nazwe zdjecia to na stronie wyswietla mi sie po prostu ten kod: {jgxtimg src:=[path/image.jpg] width:=[320]} zamiast zdjecia.

Przepraszam ze tak to troche pokretnie wytlumaczylem, ale jak ktos zrozumial i moze pomoc to bardzo bede wdzieczny.

ps. a moze ktos instalowal juz Jogadgets na J! 1.5 RC3

cytrysek
23-10-2007, 15:24
Mam Joomle 1.5 RC3

Zainstalowalem sobie plugin Jogadgets (pobrany z tad: http://www.joomla.pl/index.php/index.php/component/option,com_remository/Itemid,15/func,fileinfo/id,191/)

Skopiowalem folder: _jgfw_ do katlogu głownego tak jak jest to w instrukcji, nastepnie jak probowalem zainstalowac ten plugin przez panel administracyjny wyskoczyl komunikat ze trzeba aktywowac w Plugin Menager opcje: System - Legacy, to ja aktywowalem i juz potem zainstalowalo sie dobrze,

ale jak probuje wstawic np jakies zdjecie wpisując w kodzie artykulu, kod: {jgxtimg src:=[path/image.jpg] width:=[320]} podstawiajac swoj folder i nazwe zdjecia to na stronie wyswietla mi sie po prostu ten kod: {jgxtimg src:=[path/image.jpg] width:=[320]} zamiast zdjecia.

Przepraszam ze tak to troche pokretnie wytlumaczylem, ale jak ktos zrozumial i moze pomoc to bardzo bede wdzieczny.

ps. a moze ktos instalowal juz Jogadgets na J! 1.5 RC3


U mnie też nie działa 1.5RC2
multithumb tez nie chodzi. :(
Ma ktoś jakis pomysł?

PW

pzaremba
09-11-2007, 05:09
Na szybko zrobiłem wersję MultiThumb 2.0.1.3 pl działającą natywnie w Joomla! 1.5 RC3. Niestety nie wiem czy to moja wina czy Joomli, że Lightbox nie działa, ale za to slimbox jest w miarę i nawet po polsku.

pozdrawiam i czekam na informację zwrotną, czy się ładnie instaluje i czy działa

jurasz
20-12-2007, 00:07
fajnie pzaremba że podałeś innego bota ( ale co to znaczy że działa natywnie )
jogadgets może dodawać również kod php w treści lub module i tego właśnie szukam - mam taki sam problem jak batorowicz i cytrysek po prostu wyświetla się kod zamiast efektu wywołania kodu


czy ktoś może już coś wie jak uruchomić jogadgets w joomla 1.5rc3

zbuko
11-01-2008, 11:45
Na szybko zrobiłem wersję MultiThumb 2.0.1.3 pl działającą natywnie w Joomla! 1.5 RC3. Niestety nie wiem czy to moja wina czy Joomli, że Lightbox nie działa, ale za to slimbox jest w miarę i nawet po polsku.

pozdrawiam i czekam na informację zwrotną, czy się ładnie instaluje i czy działa


Przy instalacji dostaję komunikat:
JInstaller::install: File '/var/www/html/strona/tmp/install_478739544799b/multithumb/slimbox/css/closelabel.gif' does not exist
Joomla 1.5RC3 i RC4
Dodatek z ExtendMedia instaluje się OK, ale nie wiem jak go zmusić do współpracy.

trzepiz
06-06-2008, 11:08
Czy ktos moze rozwiązał juz proglem Jogadgets i Joomla 1.5 ? właśnie testuje ale niestety nie działa ...

Pozdrawiam

inkos
06-06-2008, 14:54
Poczytaj na jogadgets.com

trzepiz
06-06-2008, 18:58
hymm ... nie wiem o co ci chodzilo ale poza 2-ma watkami bez odpowiedzi nie znalazlem rozwiązania .. :

inkos
06-06-2008, 21:17
hymm ... nie wiem o co ci chodzilo ale poza 2-ma watkami bez odpowiedzi nie znalazlem rozwiązania .. :
To moze zapytaj developera albo zaloz watek na jego forum? ;)

trzepiz
06-06-2008, 21:29
to moze trzeba było powiedzieć : "Brak możliwości" >? :)

Kuba_jb
10-05-2009, 16:01
Witam!
Czy ktos rozwiazal ten problem w wersji 1.5.10?