PDA

Zobacz pełną wersję : Konfiguracja RSS czy Joomla?



Zgred
15-03-2006, 13:58
Nie znalazłem podobnego problemu na forum, więc pozwolę sobie zawrócić głowę fachowcom...

Prowadzę lokalny portalik wolomin.net.pl - wszystko bardzo pięknie sobie działa oprócz... RSS. Zjawisko mi umknęło w pierwszej chwili, więc nie wiem wczy pojawiło się w trakcie dogrywnia komponentów czy dłubania przy konfiguracji: otóż zaprzyjaźniony serwis kobylka.pl (na Mambo) wyświetla newsy ode mnie. I na tym współpraca się kończy - tytuły i pierwsze słowa wyświetlają się jak trzeba, ale linki nie prowadzą już do strony wołomińskiej, lecz na... kobyłkowską. Tak, jakby zamiast początku adresu linku "www.wolomin.net.pl" podstawiało się "www.kobylka.pl".

Do wgladu tutaj: http://www.kobylka.pl/portal/index.php?option=com_newsfeeds&task=view&feedid=13&Itemid=7

Myślę, że najprościej byłoby gdzieś na żywca wstawić tern nieszczęsny początek adresu zamiast podtawianego przez Joomlę, ale większego pojęcia o tym nie mam, więc nie grzebię na oślep.

Jakieś pomysły, sugeste?

Z góry dzięki

stone
15-03-2006, 23:43
Jakie wersji Joomli używasz? Gdyż w 1.0.8 są jakieś problemy z RSS-em

Zgred
15-03-2006, 23:49
Joomla! 1.0.7 Sunburst [ JoomlaPL.com ]

stone
16-03-2006, 08:40
To trochę głupio zabrzmi, w kontekscie tego co napisałem powyzej, ale w takim razie moze spubok aktualizacji do 1.0.8, być może w Twoim przypadaku zadziala