PDA

Zobacz pełną wersję : administracja z poziomu strony



lizartho
17-10-2007, 10:50
Witam,

Mam problem z administracja z poziomu strony. Tj po zalogowaniu sie na stronie (nie do panelu administracyjnego) w chwili gdy chce wyedytowac jakis artykul wyswietla mi sie okienko z kodem HTML.
Pytanie nasuwa sie jedno, dlaczego?
W FF, IE, Operze tak samo. Instalowalem parokrotnie joomle i jest to samo. Zakladalem roznych uzytkownikow z roznymi prawami i kazdy mial to samo.

Bardzo mi potrzebna jest mozliwosc edycji z poziomu strony. Jak wiecie, dla "pana zdzisia" ktory nie zna sie na tym wszystkim chodzi o wygode i latwosc w edycji. A to rozwiazanie jest najprostrze.

Czytalem troche wiadomosci na ten temat ale wiekszosc pisze ze miala normalnie a pozniej juz nie bo cos tam.. a ja nigdy nie mialem "normalnie" od czasu pierwszej instalacji joomla nie mialem narzedzi i zformatowanej strony zamiast wygenerowanego kodu html.

help me :)

floyd
17-10-2007, 11:59
Panel administracyjny > Użytkownicy > edytujesz użytkownika > po prawej stronie lista 'Edytor użytkownika' > wybierz edytor > zapisz.

lizartho
17-10-2007, 21:05
edytor jest ustawiony - i w tym problem..

norek
17-10-2007, 23:36
Sprawdź czy tempaltce swojej witryny masz inicjalizowany edytor (initEditor w skecji <head>

lizartho
19-10-2007, 13:57
mala rzecz, a cieszy :)

Dzieki - tego mi brakowalo :)