PDA

Zobacz pełną wersję : upload file



turnt
18-10-2007, 11:40
witam dzialam na joomla 1.5 - i szukam dzialajacego komponentu ktory umozliwia uploadowanie plikow zip o wielkosci do 800MB ( z reguly 60MB) przez zarejestrowanego uzytkownika

niestety DOCman pokazuje mi bledy (z tego co doczytalem na internecie jest z nim niestety problem)

a Remository tez nie dziala ://



ewentualnie czy jest jakis modul integrujacy joomle z FTP - tak ze osoba posiadajaca login i password do FTP moze zalodowywac pliki za posrednictwej joomli ?

mlodzian
18-10-2007, 13:29
błą Tak jest takie cuś nazywa sie jommlaXplorer. Ja używam i działa świetnie(jak na moje wymagania). Pozwala wczytywać nowe pliki,usuwać,kompresować,przenosić,kopiować... itd o ile wiem najnowsza wersja jest też w wersji PL

turnt
18-10-2007, 13:40
ale czy na nim mozna poszczegolnym zarejestrowanym uzytkownikom nadac dostep tylko do niektorych katalogow ?

turnt
18-10-2007, 13:46
no i kolejny problem :/

po komunikacie
Successfully installed eXtplorer



niestety po wejscu do menu komponenty -> extploter

pojawia mi sie informacja ze biblioteka eXtJS nie jest zaistalowana
mimo ze ze jest na dysku. w katalogu
/public_html/administrator/components/com_extplorer/scripts

mlodzian
18-10-2007, 14:04
Tak do pliku/folderu

mlodzian
18-10-2007, 14:09
http://bartian.onsi.plups to chyba jest źle zainstalowany komponent tak powinno wyglądać menu komponent chyba że zmieniłeś nazwę sorki zdjęcia ci na razie nie dam mam problem z połączeniem
Instalator powinien ci był utworzyć katalog "com_loomlaxplorer" i tam wrzucić pliki przynajmniej tak jest u mnie.

turnt
18-10-2007, 19:42
hmm jeszcze cos poszperam ... nazw katalogow nie zmianialem moze to jakis problem z wersja progamu ?

mialem grana wesje 2.0 zobacze jak zachowuje sie wczesniejsza !!


no tak wersja 1.6.2 dziala bez zarzutu !!!


dziekuje za pomoc

magdaa
18-10-2007, 22:14
a Remository tez nie dziala ://a czy jest wersja Remository, która jest kompatybilna z joomla 1.5 ???

przy pobieraniu plików zwracaj uwagę, czy to co pobierasz współpracuje z Twoją wersją joomli ....

turnt
18-10-2007, 22:31
REsmoitory dziala ale wersja 3.26 pozniejsze nie