PDA

Zobacz pełną wersję : Zoom media gallery - update panelu admina do rc4



nerhaa
18-10-2007, 14:57
Witam,

Obecnie mam galerię zmg w wersji 2.5 beta 3 jednak jest ona w kilku miejscach zmodyfikowana, przez co obawiam się, że upgrade do nowszej wersji będzie niemożliwy ze względu na różnice w tabelach i kodzie.

Ale, czy mogę zaktualizować sam panel admina galerii - bo na tym by mi tylko zależało, a te pliki nie były zmieniane??

Jakie pliki/katalogi powinienem podmienić?? (oczywiście wiem, żeby najpierw zrobić sobie kopię).

Z góry dzięki - a jak temat był, to zabijcie mnie, ale opcja szukaj jakoś niezbyt podziałała.

nerhaa
20-10-2007, 19:14
no nie - zero koncepcji?

(sry za double post - trochę dla odświeżenia)

zwiastun
20-10-2007, 23:20
Koncepcja jest bardzo prosta.
Krok 1. Na testowym Joomla! (niewątpliwie masz taki na komputerze lokalnym), instalujesz (pewno już dawno zainstalowałeś) 2.5 beta 3.
Krok 2. Wykonujesz kopię zapasową, backup po ichniemu. Żeby sobie w razie co przywrócić.
Krok 3. Testujesz aktualizację.

Efekt: znajdziesz odpowiedzi na 99,9% swoich pytań, a jeśli na któreś nie znajdziesz albo napotkasz problemy - pytaj na forum. Wcześniej, oczywiście, napisz jak poszło.

nerhaa
20-10-2007, 23:29
łeeeee :( ;)

liczyłem, że nie będę musiał się właśnie bawić w eksperymenty, bo może ktoś już robił coś takiego, no ale obczaję i się podzielę.