PDA

Zobacz pełną wersję : Rejestracja uzytkownika



turnt
18-10-2007, 21:57
prosze o porade :)

jak zrobic aby po dokonianiu rejestracji przez nowego uzytwkonika i wcisnieciu przez niego guzika register. pojawila sie nowa strona www - z informacja o konicznosci aktywowania konta przez klikniecie linku aktywacyjnego z emaila ?

u mnie po prostu czysci sie formulaz :/ co nie jest jednoznaczne z tym ze rejestracja zostala dokonana



dodatkowo link aktywacyjny prowadzi do niestniejacej strony :/

jak to "naprawic"

magdaa
18-10-2007, 22:06
to coś masz nie tak, bo domyślnie wyświetlany jest tekst, na którym Ci zależy:


Twoje konto zostało utworzone!

Na podany przy zakładaniu konta adres został wysłany email zawierający klucz aktywacyjny. Postępuj według instrukcji w emailu, aby aktywować swoje konto.

podaj więcej informacji, która wersja joomli itp ???

turnt
18-10-2007, 22:27
wersja 1.5r3

link wyglada tak :

index.php?option=com_user&task=activate&activation=6287b24a78d1e830df030b6f066c7ba7

a strony nie ma


dodatkowo pojawia mi sie na gorze strony

home>registration complete> New
a pod spodem ikona wykrzyknik i napis OBJECT

idek
02-11-2008, 16:22
wiem, że temat stary, ale mam podobny problem i znalazłem rozwiązniie, które dla potomnych moze się przydać:

nad linijką
<jdoc:include type="component">< jdoc:include type="component" />
<jdoc:include type="component">
<jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component">nalezy wrzucić
<jdoc:include type="message"></jdoc:include></jdoc:include><jdoc:include type="message"></jdoc:include></jdoc:include><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component">
<jdoc:include type="message"></jdoc:include></jdoc:include><jdoc:include type="message">< jdoc:include type="message" />

<jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"></jdoc:include><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="message">to wszytsko oczywiscie w pliku index.php templatki aktualnie uzywanej</jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="message"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="component"><jdoc:include type="message"></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include></jdoc:include>

sziro
30-09-2010, 17:30
zrobilem zgodnie z intrukcja i wyswietla mi sie < jdoc:include type="message" /> zamiast komunikatow. jezeli mozecie mi pomoc to prosze o wskazowki

docxxx
04-10-2010, 11:11
Stary, wpisz to w szablonie strony!