PDA

Zobacz pełną wersję : joomla hosting webd.pl



turnt
19-10-2007, 09:06
nie polecam tego hostingu do joomli - nie mozna na nim uploadowac pikow wiekszych niz 2MB i odmowiono mi zmiany ten wartosci na wieksza ...


czy mzoecie polecic jakis dobry hosting bez takich glupich limitow

stone
19-10-2007, 09:13
musze stanąc troche w obronie webd, gdyz mam u nich swoj serwis od kilku lat i nie narzekam, na poczatku faktycznie bylo troche problemow ale od dluzszego czasu dziala bezproblemowo.
Co do ograniczenia to czy jeste pewien ze nie mozesz tego zmienic w ramach swojego konta przy pomocy .htaccess?
Po drugie wgrywanie tak duzych plikow lepiej jest robic przez ftp, bo pomijajc limit objetości to może sesja nie wystarczyc jak sie ma wolniejsze łącze.

turnt
19-10-2007, 09:42
sprobuje co da sie zrobic ... a czy plecasz jekies konkretne sprawdzone ftp ?

magdaa
19-10-2007, 09:45
i ja dołączam się do wypowiedzi stona ... również od kilku lat mam u nich wykupioną przestrzeń, na której i m.in jest joomla - jestem bardzo zadowolona z ich usług.

stone
19-10-2007, 11:18
znaczy pisząc ftp miałem namyśli ręcznie, po przez total commandera lub filezille

floyd
19-10-2007, 11:50
Potwierdzam. Również korzystam z usług webd.pl i jestem bardzo zadowolony. Przede wszystkim z jakości i czasu reakcji pomocy technicznej.
A co do twojego pytania o jakieś konkretne ftp to mniemam, że chodzi ci o klienta ftp. Jeśli tak, to polecam FileZilla. U mnie sprawdza się wyśmienicie.