PDA

Zobacz pełną wersję : zrzucanie joomi na server!



mayl
19-10-2007, 09:49
witam!
Cos dziwnego jest z joomla. Jesczze nei bylo tak, zebym normalnie bez problemu zrzucil pliki joomli na server. Zawsze cos sie zwiesi albo cos sie nie skopuje i trwa to kilka godzin. Juz nie mowie o tym, ze trzeba 100 razy ponawiac kopiowanie. A ile nerwow mam przy tym to juz bajka. Co zrobic zeby tak nie bylo??? nie iwem czy joomla ma namieszane w prawach dostepu do jej plikow. neich ktos mi pomoze. pozdrawiam

stone
19-10-2007, 11:19
napisz wolniej o co dokładnie chodzi i jakiego programu używasz :)

mayl
19-10-2007, 11:32
OKi teraz wolniej...
Uzywam total commandera.
Wzelkie inne pliki wywylam na server normalnie, bez zadnych zawiech i rozlaczania. Takie jajca dzieja sie tylko gdy kopiuje joomla_1011+Admin-pl . Nie wiem jak sobie z tym poradzic! Przeciez proces kopiowania zajmuje mi anormalna ilosc czasu. Wczoraj kopiowalem ja 3 h a i tak byl jakis blad. Zawsze sie wiesza, wyskakuja komunikaty zeby ponawiac kopiowanie plikow, albo zeby polaczyc od nowa. Zamiast zaznaczyc i kopiowac to siedze kilka godzin przed kompem i ciagle ponawiam kopiowanie. Tak byc nei moze. Prosze mi pomoc. pozdrawiam

stone
19-10-2007, 11:36
przyczyną wszelkiego zła w Twoim przypadku jest total cmd. Po pierwsze mozesz ustawic we wlasciosciach polaczenia ftp tryp pasywny co moze pomoc.
Ale tez jezeli sa problemy z tcd to wez coś innego np filezilla ktora bardzo dobrze sobie radzi z problemami

mayl
19-10-2007, 11:46
To nie jest tylko moja bajka bo z tego co wiem to wszystkich ktorych pytalem mieli ten sam problem. oczywiscie zaraz zaczne testowac filezille i zobacze co sie bedzie dzialo. pozdrawiam

mlodzian
19-10-2007, 14:42
Może to być też wina servera.Ja na ugu.pl wrzucałem TC bez problemu :) a na onsi.pl nie mogę nic wrzucić.:(