PDA

Zobacz pełną wersję : Niemoge się zalogować!!



Ramzes12
15-03-2006, 20:14
Witam.
Jak w temacie niemoge sie zalogować do panelu admina. Gdy zainstalowałem sobie serwerek na swoim kompie i potem joomlePE zacząłem ją edytować i chciałem sprawdzić jak to wygląda kiedy serwis jest zamknięty. Wylogowałem sie na stronie i w panelu ale dy wpisywałem http://localhost/administrator/ wychodziła stronka z logowaniem. Gdy zainstalowałem joomlePE na serwerze odrazu na początku zamknąłem serwis i sie wylogowałem. Teraz gdy wchodze na stronke i do folderu administrator wychodzi ta sama stronka "Serwis tymczasowo niedostępny. Zapraszamy jutro." Co mam zrobić żebym mógł sie zalogowac. Znalazłem w pliku configuration.php że jest tam opcja "$mosConfig_offline = '1';" 1 zmieniłem na 0 ale wtedy ładowała się stronka z błędem " Serwis powinien być dostępny. Jeśli widzisz ten komunikat powiadom administratora."
Co mam zrobić zeby sie zalogować?
Czekam na odpowiedź.

stone
15-03-2006, 23:44
Hmm, ciężko powiedzeć gdyż powinno działać, ale potestuję jeszcze jutro i dam znać

Ramzes12
16-03-2006, 20:09
Dzięki ale widze że chyba bede musiał zainstalowac od nowa.

Zapomniałem dodać adres stronki. http://ramzes12.webd.pl/

A może ktoś wie w jakich plikach i gdzie musze zmodyfikować coś żeby serwis stał się dostępny??

stone
16-03-2006, 23:29
Teoretycznie zmiany wymaga jedynie paramert w pliku configuration.php o którym wspomniałeś, dlatego właśnie nie rozumiem czemu jego zmiana nie pomogła

Ramzes12
17-03-2006, 18:00
Aha, no ja na tym sie nieznam to niewiem. Jedyne co znam to html a to raczej tu sie nieprzyda ale co nieco wiem. No i tak jak napisałem (co tez mnei zdziwilo) gdy zmienilem w pliku 1 na 0 to po odświeżeniu strony pisało że jest błąd.

stone
17-03-2006, 21:23
W tej chwili jak wchodzę na adres podany powyżej to są tam tylko szczątkowe resztki Joomli:)

Ramzes12
17-03-2006, 22:22
To prawda. Postanowiłem wszystko skasować i zacząć od nowa. I tak tak niebyło nic ważnego bo jeszcze nawet niezacząłem ustawiać. Przed wyjazdem zainsatlowałem zablokowałem dostęp a gdy wróciłem zdziwiłem się że niemoge sie nigdzie zalogować ani dostać. W każdym razie dzięki, że próbowałeś pomóc. Przynajmniej wiem gdzie mozna wyłączyć blokade i musze pamiętać żeby sie niewylogowywać.