PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa serwisy - te same newsy



dar
19-10-2007, 16:52
Witam
Chcę postawić dwa serwisy na Joomla, dwie różne domeny, taka sama templatka, i te same newsy w obydwu serwisach, ale inne kategorie i sekcje. Oraz inne moduły. Mam pytanie jak zrobić, żeby wpisując newsa w jednym serwisie nie trzeba go było drugi raz wpisywać w drugim serwisie, tylko automatycznie wyświetlał się i tu i tu?

magdaa
19-10-2007, 19:58
podpiąć pod jedną i tą samą bazę danych - tylko nie wiem, jak to z tymi odmiennymi kategoriami i sekcjami będzie ...

dkint
20-10-2007, 07:14
Witam

Dar zastanów się tylko, czy google docelowo nie potraktuje twojego klona i treści na nim jako "duplicate content" ...

pozdrawiam
Krzysiek

dar
22-10-2007, 10:22
Witam

Dar zastanów się tylko, czy google docelowo nie potraktuje twojego klona i treści na nim jako "duplicate content" ...

pozdrawiam
Krzysiek

No tak. Zdaję sobie sprawę. Mnie chodzi o to, że tematycznie serwisy mają być o czymś innym, tylko chciałbym żeby powtarzały się newsy, nie chodzi o pozycjonowanie tylko o to, żebym nie musiał dwa razy wklepywać tych samych newsów, zresztą jak będę wklepywał to będzie to samo, też klon.

zwiastun
23-10-2007, 01:00
Takiego zgrabnego rozwiązania to nie ma. Wklepywać jednak nie musisz. Możesz wkopiować. Niestety też rączką