PDA

Zobacz pełną wersję : Dwa problemy forum i zmiana katalogu!



marcepan
19-10-2007, 21:30
Cześć zainstalowałem juz chyba że trzy fora na swojej i zadne mi nie dizałało! Ostatnie prawie prawie tylko ni jak nie mozna sie było dopisac bo pisał jakis bład. Czy jest jakis sprawdzone forum? Nie mam zbyt duzych wymagań. Prosze od razu z przeepisem na zainstalowanie. I drugie zapytanie. Tytułem próby na moim serwerze działałem sobie na joomli w katalogu joomla no i sie okazało że całkiem fajnie wyszła stronka. Ponieważ na serwerze mam trzy domeny chciałem zminić katalog joomla na blizszy nazwie domeny no i czapka stronka mimo ze ją prawidłowo wywoływałem ( w nowym podkatalogu) nie działa. Jak to zmienic? co trzeba zmienic w danych aby można było zmienic nazwe katalogu? A może to sprawa Mysql? ale chyba nie. POMOCY!!!!!!!!!!!!

sogo
19-10-2007, 22:55
No to żeś chłopie walnął szczegółami :rolleyes:. Jakieś błedy, jakieś fora, jakaś joomla no i prosisz koniecznie o szczegółową instrukcję pomocy:D. Zadzwoń do wróżki, chyba coś na 801...... itd.
pozdr.

Dylek
19-10-2007, 22:57
Zasięgnij informacji tutaj (http://www.wrozka.com.pl/).
A na powaznie - skad mamy wiedziec co oznacza "jakis blad" i na jakim serwerze pracujesz oraz jakie masz wersje zainstalowanych skladnikow? Pomyslales o tym?

EDIT: bueheheh - sogo mnie uprzedzil :)