PDA

Zobacz pełną wersję : brak informacji w oknie parametry menu - joomla 1.0.12



bielik
19-10-2007, 23:54
mam problem po wygenerowaniu w panelu admina okna menu np. "blog - artykuły z kategorii" nie pojawia się zawartość parametry . Nie mogę nawet ustawić ilości szpalt, całe okno parametrów to pusty prostokąt. co mam robić, płakać?:(

stone
20-10-2007, 12:08
parametry pojawiaja sie po zapiasaniu linku i ponownym wejsciu w jego wlasciowści., czy wtedy też ich nie wiedać?

bielik
20-10-2007, 19:52
niestety problem ten jest również po zapisaniu. Właściwości to tylko pusty prostokąt. Wcześniej też pojawia się w panelu admina "rozjechany" menu. Np w meinmenu polecenie dodaj otwiera panel z 5 oknami dodaj: artykuły, komponenty, połączenia, różne, wyślij. U mnie jest tylko jeden rząd pionowo ustawionych nieoznakowanych przycisków po których uruchomieniu otwierają się funkcje z artykułów, komponentów itd. Po otwarciu okno parametry jest puste i zapis nic nie zmienia. Zainstalowałem już wersję drugą joomli z innego źródła ałe efekt mam niestety ten sam.
mam na tym samym komputerze zaistalowany ISAS1.10 i zaistalowaną joomlę ,która działa poprawnie. Może ta instalacja w jakiś sposób "krzaczy" z joomlą na zewnętrznym serwerze?

stone
20-10-2007, 20:43
chyba już wiem o co chodzi, o ile pamiętam dotyczyło to wersji pl 1011 , jezeli tak jest w Twoim przypadku zrób aktualizację do najnowszej wersji. Poszukaj tez na forum, bo być może było podane jakies inne rozwiązanie które teraz nie pamiętam

bielik
21-10-2007, 14:10
zrobiłem aktualizację do wersji 1.0.13 IJE-pl-iso i w dalszym ciągu to samo.
A może powinienem wyrzucić z dysku pakiet ISAS i trzy joomle ?

stone
21-10-2007, 20:51
Nie sądzę, aczoklwiek jeżeli możesz to warto sprawdzić. A możesz zrobić screen abym sie upewnił że chodzi o to co myśle?