PDA

Zobacz pełną wersję : Obrazek w module



Jdwind
20-10-2007, 15:12
Witam, wiem że temat był poruszany, ale tyle znalazłem informacji, że już zgłupiałem. Mam w templatce moduł, w którym chcę umieścić małe zdjęcie (szerokości modułu). Nie jest to banner, reklama ani nic takiego. Teraz, czy mam tam wyświetlić artykuł, bez tytułu tylko z samym zdjęciem czy jest inny sposób, żeby w module wyświetlać samo zdjęcie?
Pozdrawiam.

sogo
20-10-2007, 15:44
w modułach utwórz własny moduł , wstaw tam zdjęcie i opublikuj na wybranej przez siebie pozycji.
pozdr.

Jdwind
20-10-2007, 17:11
Może nie jasno się wyraziłem, ale powiem łopatologicznie, bo inaczej znowu mi się nie uda - mam miejsce na stronie (np. pozycja user1) i chcę, żeby tam było zdjęcie. Jak mam je wsadzić? Udało mi się to zrobić za pomocą com - mod flashpartner, tylko nie chcę, żeby można było klikać na nim, a flashpartner bez podania linka nie wypuszcza z ustawień. Może inny sposób?
Pozdrawiam.

sogo
20-10-2007, 17:57
a więc łopatologicznie, czy wiesz gdzie jest przypisana pozycja modułu user 1 Twojej templatki?. Jeśli tak to wejdź do panelu admina w moduły, kliknij w nowy, otworzy ci się okienko z minn. edytorem tekstu i za jego pomocą wstaw zdjęcie. Nadaj swoją nazwę modułowi, wybierz mu pozycję user1, po prawej wybierz na których podstronach ma się wyświetlać i opublikuj.
pozdr.

Jdwind
20-10-2007, 18:12
O! Teraz zrozumiałem :D Dziękuję za łopatologię.
Pozdrawiam, Jacek.