PDA

Zobacz pełną wersję : ArtForms 2.1b5 PL dociera niepełny e-mail



haponiuk
21-10-2007, 18:53
Korzystam z komponentu ArtForms 2.1b5 PL ze strony http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,236/
Wszystko pięknie i ładnie ale jak wypełniam formularz na stronie (dwa pola imię i załącznik) to na maila wysyła mi załącznik i taki tekst:
"test
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------"

Nazwa test jest nazwą nowego formularza.

Czy spotkał się już ktoś z takim problemem?

W oknie formularza w komponencie wyświetlają się prawidłowo wszystkie pola.

K_R_I_S
27-10-2007, 16:16
WITAM
Mam dokładnie ten sam problem.
Formularz jest OK ale wysłane z niego treści nie są przesyłane na wskazany e-mail.

Poza tym mam jeszcze jeden problem. Nie mogę usuwać wcześniej utworzonych pól formularza... Wdzięczny będę za szybką pomoc...

darksite
31-10-2007, 08:27
Korzystam z komponentu ArtForms 2.1b5 PL ze strony http://www.joomlapl.com/component/option,com_remository/Itemid,32/func,fileinfo/id,236/
Wszystko pięknie i ładnie ale jak wypełniam formularz na stronie (dwa pola imię i załącznik) to na maila wysyła mi załącznik i taki tekst:
"test
-----------------------------------------------
-----------------------------------------------"

Nazwa test jest nazwą nowego formularza.

Czy spotkał się już ktoś z takim problemem?

W oknie formularza w komponencie wyświetlają się prawidłowo wszystkie pola.


Wypisz wymaluj tosamo :(, wszystko działa pieknie, wysyła się ale w tresci dostaje to co kolega.
Już sam nie wim czy to może cos z ustawieniem serwera? Moze poprzednia wersja komponentu działała ok?

darksite
02-11-2007, 14:04
Szperałem w pliku : artforms.html.php
i znalazłem coś takiego:

if ($row->html!='1')
{
$body = stripslashes($formtitle) . "\n";
$body .= "-----------------------------------------------" . "\n";
} else
{
$body = stripslashes($formtitle) . "<br />";
$body .= "-----------------------------------------------" . "<br />";
}Czy w miejscu tych linii nie powinny być jakieś zmienne?
Czy to trzeba samemu dopiść co ma byc wysyłane w mailu a jeżeli tak to gdzie szukać tych zmiennych, przecież każdy formularz może byc inny.

darksite
03-11-2007, 20:08
Jak by się jakaś duszyczka ulitowała i znalazła rozwiązanie, lub podpowiedziała gdzie go szukać. To będę barzdo wdzieczny.
Mogę odrobić w grafice bo tym się zajmuje, a z kodzeniem (php) jak widac mam problemy.

Z góry dziękuję.

darksite
04-11-2007, 05:25
Problem rozwiązuje aktualizacja do ArtForms 2.1b5.1

darksite
04-11-2007, 05:26
Problem rozwiązuje aktualizacja do ArtForms 2.1b5.1

Pozdrawiam :)

sandaniele
14-11-2007, 14:22
Czy może ktoś znalazł wspomnianą aktualizację??

darksite
14-11-2007, 15:18
Jest już nowsza: 21b6

http://extensions.joomla.org/component/option,com_mtree/task,viewlink/link_id,3028/Itemid,35/

zuzek
10-12-2007, 23:17
Mialem ten sam problem, po aktualizacji do 2.1b6 dziala ok, ale teraz nie moge dodac nowych pol do formularza - mial ktos juz tak?