PDA

Zobacz pełną wersję : Google Maps. Problem



s87
22-10-2007, 19:51
Witam. Mam zainstalowany dodatek Google maps i porobione rozne w nim kategorie. I w jednej kategorii chce dodac miejca znajdujace sie na warszawskiej Pradze... Jedno miejsce dodalem w sposob Components / Google Maps / Google Maps Markers / New / i potem wpisalem wszystkie dane ,ktore znam czyli:
Catgory: To wybralem kategorie,w ktorej ma byc to miejsce
Marker Type: Marker
Draggable Marker: No
Name: Publiczne Gimnazjum nr 30
Street Address: ul. Szanajcy 17
City/Town: Warszawa
State/County:
Country: Poland
Postal Code/ZIP:
Latitude: 52.235315
Longitude: 21.00915
Polyline Color:
Polyline Width:
Miscellaneous:

I w ogole nie pokazuje miejsca ,ktore jest na tej ulicy. W ogole pokazuje punkt na ulicy Świętokrzyskiej w Warszawie.
Czy moze mi ktos powiedziec co robie zle ??? Czekam na szyka i fachowa odpowiedz

mitring
30-10-2007, 14:10
Mam ciut podobny problem mianowicie wprowadzam współżędne a i tak nic mi się na mapie nie pojawia mam tylko USA :D

baca20
10-11-2007, 11:33
A mi dzisiaj wywalilo mape. Zmienily sie wspolrzedne na jakies dziwne w Belgii czy gdzies i nie moge zapisac moim poprawnych. Mam nadzieje ze to chwilowy problem google maps.
Prawie mi sie udalo: wyszukalem wspolrzedne: http://www.gorissen.info/Pierre/maps/googleMapLocation.php?lat=51.618017&lon=2.48291&setLatLon=Set potem sciagnalem sobie: google_maps.xml.php i google_maps.xml, z katalogu: components i tam zmienilem wspolrzedne lokalizacji, cos sie nei zgadza, bo wynik sie rozni od rzeczywistego o jedna ulice, ale i tak blizej niz o 5000km.