PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z instalacją



maxlo
24-10-2007, 23:31
Po pierwsze chciałbym zapytać, czy ktoś wie co to jest interian.pl?
A po drugie, to zostałem poproszony przez znajomego instruktora ZHP o zrobienie im strony internetowej opartej o joomla. Wprawdzie ekspertem nie jestem, ale zgodziłem się, bo to przecież takie skomplikowane nie jest... tzn nie było do tej pory. Nigdy wcześniej mi się nie zdarzyło że utknąłem zaraz po wgraniu pakietu instalacyjnego Joomla! 1.0.13 Stable [ Sunglow ]. Czy ktoś może mi poradzić co zrobić z tym fantem. Tak kroczek po kroczku z uwzględnieniem programów jakich należy użyć. A jeśli na forum był poruszany taki temat, względnie znajdują się rozwiązania części tych problemów to nie pogardzę linkiem, choć sam przez "szukaj" nie znalazłem odpowiedzi na te pytania. Odpowiedzcie mi w miarę szybko, bo dzieciaki czekają na swoją stronę i szkoda by było ich zawieźć, w końcu trzeba pomagać harcerzom.

zwiastun
25-10-2007, 04:17
Śmietnik wyrzuciłem.
Na początek proponuję nauczyć się wrzucać teksty na forum, bo bez tej umiejętnościami, to nie radziłbym nawet strony do pokazania włąsnym dzieciom robić, a nie tylko dla cudzych.
W drugim kroku proponuję poprzeglądać witryny PCJ - co najmniej razy kilka i szczegółowo wszystko zostało opisane.
Po trzecie - interian.pl to jest NIC