PDA

Zobacz pełną wersję : Pilne - nagły pad strony



Mimizu
25-10-2007, 15:27
Dziś coś niedobrego stało się z prowadzoną przeze mnie stroną - www.anetaflorczyk.com (http://www.anetaflorczyk.com). Nie robiłem z nią niczego nadzwyczajnego - dodałem jeden artykuł i jego tłumaczenie w Joom!Fish. Sprawdzając rezultat pracy zauważyłem, że zamiast grafiki powitalnej z możliwością wyboru języka, pojawia się jedynie niesformatowana postać strony głównej w polskiej wersji wraz z informacją o błędzie

Fatal error: Cannot instantiate non-existent class: mospagenav in /home/users/mimizu/public_html/components/com_content/content.php on line 1315

Okazuje się jednak, że wszystkie podstrony, w obu wersjach językowych działają - zepsuł się tylko wspomniany ekran powitalny. Czy wiecie może, jak rozwiązać problem?

EDIT
Obecnie wszystko zdaje się działać poprawnie, gdyż zastąpiłem ekran powitalny jego html-ową wersją. W dalszym jednak ciągu chciałbym się dowiedzieć, dlaczego właściwa wersja padła w taki dziwny sposób.

stone
25-10-2007, 22:37
może jakiś przejściowy problem serwera, gdyż u mnie jest teraz wszystko ok

Mimizu
26-10-2007, 10:03
może jakiś przejściowy problem serwera, gdyż u mnie jest teraz wszystko ok

Zapomniałem napisać, że udało mi się obejść problem - szczegóły są w edycji pierwszego postu.

raczkujący
01-09-2009, 00:07
Mimizmu, proszę Cię o informację, jak takowy ekran powitalny stworzyć- chodzi mi jedynie o rozwiązanie, aby język witryny był wybierany na wejściu.

Bazyl
01-09-2009, 00:25
Dodaj swój index.html do głównego katalogu J!.

raczkujący
01-09-2009, 22:14
Proszę o podpowiedź. Czy chodzi o ten element z index.html?:

/**
* INITIALISE THE APPLICATION
*
* NOTE :
*/
// set the language
$mainframe->initialise();

JPluginHelper::importPlugin('system');

// trigger the onAfterInitialise events
JDEBUG ? $_PROFILER->mark('afterInitialise') : null;
$mainframe->triggerEvent('onAfterInitialise');

Co mam zmienić aby strona startowała, z czarnej strony, na której nie będzie menu itd. jedynie, zdjęcie, kawałek tekstu i dwie flagi?

kurtz
01-09-2009, 22:21
przecież @bazyl wyraźnie napisał żebyś dodał swój plik .html

zwiastun
01-09-2009, 22:28
Po pierwsze, nie śmiecić, ten wątek jest na inny temat.
Po drugie, Nie wymyślać cudactw, które tylko wymyślaczom pasują, o czym nieco inaczej:
http://forum.joomla.pl/showthread.php?t=30143&page=2
Po trzecie, dodawanie preloaderów, skoro już ktoś chce, to ćwiczenie dla użytkowników zaawansowanych na tyle, że jak im się napisze np. to co napisal bazyl, to wiedzą, co mają zrobić!