PDA

Zobacz pełną wersję : Welcome to the Frontpage - jak to zmienic



sfaragdas
04-11-2007, 22:28
Witam bawilem sie joomlami juz dawno i nie pamietam gdzie sie zmienialo to Welcome to the Frontpage a tymbardziej nie wiem jak w 1.5 ;-/ podpowie ktos prosze ;-)

Qbitsu
04-11-2007, 23:07
W Panelu administracyjnym wybierasz Menus -> Main Menu, następnie edytujesz pozycję Home. Po prawej stronie w belce Parameters - System jest pozycja Page title, która odpowiada za ten tekst.
Pozdrawiam

sfaragdas
05-11-2007, 14:18
oki wielkie dzieki kolego ;-) dziala super ;-)

misiaczekmarek
26-12-2007, 21:32
witam,

ja bym rozszerzył to pytanie: jak zrobić, żeby na pasku górnym okna wyświtlała się nazwa witryny i/lub bez aktualnego artykułu ?

Qbitsu
27-12-2007, 14:38
W PA nie mam niestety (a przynajmniej ja nie znalazłem) funkcji, która zmieniałaby wyświetlanie informacji w pasku tytułowym przeglądarki. Więc musisz otworzyć plik /libraries/joomla/document/document.php, następnie znajdź w nim funkcję setTitle (to jest około 530 linii). Zamień tą funkcję na poniższą:

function setTitle($title) {
global $mainframe;
$this->title = $mainframe->getCfg( 'sitename' ) . ' - ' . $title;
}Pozdrawiam

Decoderro
27-12-2007, 16:29
witam,

ja bym rozszerzył to pytanie: jak zrobić, żeby na pasku górnym okna wyświtlała się nazwa witryny i/lub bez aktualnego artykułu ?

Musisz w Panelu Administracyjnym przy edycji artykułu lub działu - po prawiej stronie masz Parameters System - rozwijasz i masz Page Title - tutaj wstawiasz tytuł strony.

nomi_ice
12-01-2008, 17:59
toja sie dolacze do tego....

otoz w joomla 1.5 wyswietla mi sie to na srodku strony ten napis czy da sie to jakos wyrzucic ??? zmniejszyc??a moze gdzies przesunac??

Qbik
29-01-2008, 20:32
Musisz w Panelu Administracyjnym przy edycji artykułu lub działu - po prawiej stronie masz Parameters System - rozwijasz i masz Page Title - tutaj wstawiasz tytuł strony.

Spr i nawet dla jednego artykułu mi się udało, ale na innych bez zmian
Jak dodać nazwę serwisu przed np "Mój serwis - Aktualności" napisałem coś takiego w Page title ale nie wyświetla jest tylko Aktualności. Gdzieś trzeba coś jeszcze ustawić?


//EDIT

Jednak sposób Qbitsu pomógł thx ;)

Bks
20-04-2008, 13:49
A jak odwrócić w tym kolejność? Bo próbowałem sam z 50x i coś mi nie wychodzi? :/

Tzn. aby zamiast "Wormsy.info - Strona Główna", było "Strona główna - Wormsy.info".

Qbitsu
21-04-2008, 20:20
A jak odwrócić w tym kolejność? Bo próbowałem sam z 50x i coś mi nie wychodzi? :/

Tzn. aby zamiast "Wormsy.info - Strona Główna", było "Strona główna - Wormsy.info".
Zamienić funkcję setTitle w pliku /libraries/joomla/document/document.php na poniższą:

function setTitle($title) {
global $mainframe;
$this->title = $title . ' - ' . $mainframe->getCfg( 'sitename' );
}

crazyluki
21-04-2008, 20:47
zobaczcie ten dodatek - może się Wam przyda - www.joomlaseo.net
pozdrawiam

pimat
13-10-2010, 17:36
Mama ten sam problem co w temacie. Mam stronę w joomli na serwerze. Po wpisaniu w google, pojawia się napis Welcome to the Frontpage. Znalazłem plik document.php zmieniłem wartośc w sekcji title. Po zmianie dalej to samo w google a na pasku jest już napis Internetowe Biuro Pisania Podań i Pism - Welcome to the Frontpage. Nie wiem gdzie tego szukac aby to zmienić. W panelu administracyjnym joomla mam ustawione Top Menu jako domyślne i artykuł strona główna jako domyślny. W zakładce parmetrów systemu mam ustawione pokaż moją stronę i właściwy tytuł strony. Ktoś może mi pomóc. Po zmianach w szablonie na moim komputerze, szablon ten wgrywałęm przez ftp na serwer.

adamp4
09-03-2012, 10:28
post przeniesiony na http://forum.joomla.pl/showthread.php?58627-Tytu%C5%82-dzia%C5%82u-na-w-tytule-strony-jak-usun%C4%85%C4%87&p=276431&viewfull=1#post276431