PDA

Zobacz pełną wersję : po wczytaniu stylu nie widac obrazków



Waterls
17-03-2006, 17:43
Witam, jest to mój pierwszy post, więc wraz z przestawieniem mojego problemu, przywitam się...
"cześć"
To tyle jeżeli chodzi o wstep, przejdę teraz do opisania mego probelmu.
Zrobiłem design, jak było to opisane w poradniku dot. tworzenia szablonów.
Elegancko pociąłem go i wyekstraktowałem go do html`a zaq pomocą PhotoShopa. Ustawiłem output: xhtml. a css: by class.


Kiedy poukładałem i przeedytowałem reszte plików, odpowiedzialnych za templatke. Właczyłem (na localhoście) stronkę, i załadowałem swój styl.
Byłoby bardzo fajnie gdyby jeszcze wyświetliło obrazki, a nie same skrypty, bo powoli zaczynam się gubić. Niby wsio jest tak jak na tych waszych poradnikach, a obrazków nima...mimo iz w cssie są powstawiane odpowiednie kody.

Co robić?

-herbatkę wypiłem, browarków 4 wypiłem, wypałiłem cygarko, i nic....niewiem, niewiem co mam zrobić.

magic
17-03-2006, 20:18
1. W którym poradniku?
2. Zobacz w folderze ../templates/ jak są zrobione szablony, gdzie które pliki - to cię powinno naprowadzić

q3d
20-03-2006, 14:17
Sprawdź co masz wpisane w configuration.php dla zmiennej/stałej: $mosConfig_live_site

Z tego co pamiętam mialem tego typu problemy gdy byla ona źle ustawiona. W moim przypadku dla joomli zainstalowanej na localhost w folderze xxx wyglada to nastepujaco:

$mosConfig_live_site = 'http://localhost/xxx'

P.S.
Jeżeli inne templatatki ładują Ci się wraz z grafikami to przyczyna leży w czymś innym.