PDA

Zobacz pełną wersję : Kiedy wersja stabilna?



Jacekalex
05-11-2007, 17:18
Zamierzam postawić sklep na Joomli - 1.5 mi bardziej odpowiada.
Kiedy jest przewidziana (orientacyjne) premiera wersji stabilnej i polskiego tłumaczenia?

cygan3
03-12-2007, 18:38
nie wiadomo, może i nawet sierpień przyszłego roku..

foruser
30-12-2007, 22:53
nie wiadomo, może i nawet sierpień przyszłego roku..
Ty Cygan to dopiero marzyciel jesteś...:D

JarekMk
30-12-2007, 23:08
To ile będzie wersji RC, 100 ?!

zwiastun
31-12-2007, 02:45
Marzyciele czy niedowiarki?
A kto pamięta pierwszy RoadMap i info, że nie będzie 1.1.0 tylko od razu 1.5 bo takie zmiany? A kto pamięta, kiedy się pierwsza alpha ukazała?
RC są po to, by testować, sprawdzać. Z postów rozpoznaję, że wielu chwyta się za 1.5, bo to nowe, lepsze, a 1.0 to już stary grat. A ja Wam mówię, że to starocie będzie jeszcze co najmniej przez rok jedynym sensownym i odpowiedzialnym wyborem na nowe witryny, a dla nowych użytkowników jedynym sensownym do potęgi! Chcecie, to posluchajcie. Wolę fiata, bo lata....

No i, oczywiście, chciałbym się mylić!

foruser
31-12-2007, 19:03
Nie jest tak źle z tym J1.5
Jako ten, który dochodzi do sedna metodą własnych (i trochę cudzych) błędów, muszę powiedzieć, że to się już trzyma kupy. Warunek jeden. wszystko zrobić samemu, bez gotowych rozwiązań... Przejrzeć ze 100 hektarów skryptów - najlepiej z pomocą walidatora i... to nawet działa!!! I to bez tych wszystkich problemów. Bo 90% problemów na forum (w tym 99% moich) bierze się z braku poprawnej analizy problemu i nie przeczytania wcześniejszych wpisów!!! Dodatkowo, poświęcenie trochę czasu na bocznicy (instalacja dodatkowa do eksperymentów) daje wiele doświadczeń i odpowiedzi na pytania. Nie wszystkie - oczywiście. Ale większość!
Ja jako zwolennik "nie kijem to pałką" przeważnie postawię na swoim. Nawet jak mi prawie krew z palców już cieknie :D
Polecam wszystkim metodę prób i błędów. TYLKO NIE NA WERSJI "DO LUDZI" !!!
Powodzenia w nowym roku - wielu udanych instalacji :D i doczekania STABLE!