PDA

Zobacz pełną wersję : Funkcja "powiadom znajomego" o artykule!



Spamer
06-11-2007, 16:15
Przeszukałem wiele postów ale nie znalazem odpowiedzi, jestem nowicjuszem moze sie mysle. Jesli jest ta funkcja wbudowana automatycznie do programu Joomli.pl 1.0 to prosilbym o info gdzie ja się uruchomia odnosnie poszczeglnych artykułóww. Jeśli natowiast wymaga to instalacji dodatkowego komponentu to moze ktos wie gdzie mozna go znaleśc? Z gory dziekuje za info.

kobylinski
06-11-2007, 16:19
http://www.pomoc.joomla.pl/content/view/131/26/

Spamer
06-11-2007, 16:27
Dzieki Marku wlasnie czytam ale nie moge w dalszym ciagu znalesc tego miejsca. Moze poswiecisz mi jeszcze chwile czasu i powiesz dokladniej gdzie to jest?
Pozdrawiam

Spamer
06-11-2007, 16:44
Ażeby było jasniej podczas otwarcia artykułu mam w górnym rogu tylko ptzyciski PDF, Print, Email ale nie mam powiadom znajomego. no i gdzie zmienic nazwy angielskie na polskie przycisków

kobylinski
06-11-2007, 16:56
A przycisk Email to nie inaczej powiadom znajomego :>, A jaką wersję joomli zainstalowałeś?

Spamer
06-11-2007, 20:44
Tak Tylko to swinstwo nie chcialo pracowac Teraz juz pracuje. Przy okazji zciągnolem z wersji angielskiej modol do powiadamiania znajomych o calej stronie. Nie moglem tego znales wczesniej nigdzie. Ten modol wysyla informacje o stronie az do 3 osob na raz. Zmienilem kody na polska wersje i wyglada to calkiem niezle. W przyszlosci bede i tak zmuszony rozbudowac system emailowy do mojej strony. Ale dziekuje za pomoc. Pozdrawiam