PDA

Zobacz pełną wersję : Błąd połączenia z bazą



llukasz
06-11-2007, 19:59
Witam!

Właśnie przeniosłem stronę na nowy serwer i nadal co jakiś czas, nie wiem z jakiego powodu występuje błąd połączenia z bazą danych:

Serwis powinien być dostępny.
Jeśli widzisz ten komunikat,
powiadom administratora.

Błąd połączenia z bazą

proszę o pomoc w tej sprawie

Dylek
06-11-2007, 20:49
Ja tam bym dusił admina serwera...

llukasz
06-11-2007, 20:54
Czyli na tych dwóch serwerach coś z bazami mysql jest i to nie wina skryptu?

Dylek
06-11-2007, 22:00
Tak mysle, ja mam postawionych Joomli duuuzo, i nie mam tych problemow. Inna sprawa, ze stoja na hostingach DOBRYCH firm, a nie jakichs mizernych darmowkach

llukasz
06-11-2007, 22:01
ten serwer to nie darmówka, tylko Insane.pl a możesz powiedzieć jakie hostingi polecasz?

llukasz
06-11-2007, 22:36
napisali mi, że przekroczyłem limit zapytań (chyba jednoczesnych) do mysql i baza wyłącza się na godzinę...

PS: + napisali, że mogło się to zdarzyć przy instalacji skryptu

Dylek
07-11-2007, 00:13
hyh... jakby mi powiedzieli takie cos i wylaczyli strone to chyba bym ich udusil wlasnorecznie. Owszem, zdarzaja sie uwagi co do stron, ze generuja za duzo tego czy tamtego (pomijajac transfer) - ale to sa ostrzezenia, a nie informacje ze przegiales i Ci wylaczamy serwer. Po ostrzezeniu wspolnie sie dogadujemy co zrobic zeby bylo ok i.... ok :)

am123
07-11-2007, 12:22
To standard. Mam tak samo w nazwa.pl , z jednej strony to rozumiem bo w pewnym momencie skrypt generuje 20.000 zapytań, gdyby wszystkie serwisy osadzone na serwerze tak robiły zawiesił by się on.

Z drugiej strony to najczęściej wina komponentów w joomla nie samej joomli.
Ja mam tak z pomostem SMF, teraz będę to przenosił na Fireboard.