PDA

Zobacz pełną wersję : Powiadom znajomego



Spamer
07-11-2007, 01:44
Nie moglem znalesc nic ciekawego jako dodatek powiadamiajacy znajomych o stronce. W koncu znalazlem wersje angielaka i staram sie ja przetlumaczyc. Problem jest wtym ze jak zmienilemem slowa angielskie na polskie to po zapisaniu wszystkie ogonki zniknely. Ale, ale na stronie wyswietlaja sie dobrze ale jak ja przesle komus lub emailem to ogonkow niema. Moze mi ktos pomoze?
Skrypt przed zapisaniem:

</script>

</head>

<body onLoad="reset()" topmargin="0" leftmargin="0">
<br />
<div align="center">
<div style="width:400px;text-align:left;">
<div class="font2">Wpisz dokładnie dane w okienkach przed wysłaniem emaila do Twoich znajomych.</div>
<form name="tellafriend" action="tellafriend.php" method="post" onSubmit="return checkfields()">&nbsp;
<br />
<input type="hidden" size="30" name="detect" maxlength="50">
<div class="font">*Twoje Imię: &nbsp;
<input size="30" name="name" maxlength="45">
</div>
<br />
<div class="font">*Twój email: &nbsp;
<input size="30" name="email" maxlength="45">
</div>
<br />
<div class="font2">Wprowadź Twoją wiadomość:</div>

Skrypt po zapisaniu:
</script>

</head>

<body onLoad="reset()" topmargin="0" leftmargin="0">
<br />
<div align="center">
<div style="width:400px;text-align:left;">
<div class="font2">Wpisz dokładnie dane w okienkach przed wysłaniem emaila do Twoich znajomych.</div>
<form name="tellafriend" action="tellafriend.php" method="post" onSubmit="return checkfields()">&nbsp;
<br />
<input type="hidden" size="30" name="detect" maxlength="50">
<div class="font">*Twoje Imię: &nbsp;
<input size="30" name="name" maxlength="45">
</div>
<br />
<div class="font">*Twój email: &nbsp;
<input size="30" name="email" maxlength="45">
</div>
<br />
<div class="font2">Wprowadź Twoją wiadomość:</div>

Spamer
07-11-2007, 01:54
Muszę was za cos przeprosic bo nic nie rozumiem. Jak wpisalem obie wersje do postu powyzszego to obie sa identyczne i dobre ale na moim pc nie!! Dlaczego? Prosze pamietac ze nie jestem zadnym fachowcem jako programista raczej przedszkolakiem. Chyba wiem gdzie jest blad ale nie potrafie go zlokalizowac i naprawic. Na dwoch emailowych programach outlook i nietoperz zainstalowanych na PC pod programem Windows XP pro wersja angielska wlasnie wystepuja takie problemy. Nawet jak przychodza na ten pc emaile z Polski. Nie mam natomiast zadnych problemow w czytaniu jakichkolwiek polskich tekstow, tam jest wszystko wporzadku,

zwiastun
07-11-2007, 04:00
Dodatek powiadamiający znajomycho stronce jest standardowym elementem Joomla. Możesz go wyświetlać przy każdym artykule.
Ponadto np. Visualrecomended