PDA

Zobacz pełną wersję : 2.5.1. rc4 - błąd tworzenia miniatur



nerhaa
08-11-2007, 16:14
Dzisiaj wyskoczył mi pewien błąd w zoomie - przedtem wszystko działało super.

Przy wgrywaniu zdjęć w drag n'drop wyświetla się taki komunikat:


Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/.../public_html//images/zoom/HXNFRZ/thumbs/r08720_03.jpg' for writing in /home/.../public_html/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 639 1 media zaktualizowane pomy?lnie!Warning: imagejpeg() [function.imagejpeg]: Unable to open '/home/.../public_html//images/zoom/HXNFRZ/thumbs/r08720_03.jpg' for writing in /home/.../public_html/components/com_zoom/lib/toolbox.class.php on line 639wykasowałem tylko domenę ze ścieżki. Wgrywa fotę, zdjęcie jest, ale nie tworzy się żadna miniatura. Owy komunikat wyświetla się gdy korzystam z gd2, gdy uruchamiam imageMagick wyświetla się, że nie można utworzyć miniatury i to samo...

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc, lub wskazówkę!

Do wczoraj było wszystko oki, joomlę całą przenosiłem z podkatalogu do public_html - czy tu się coś mogło popsuć?? Ale przenosiłem już joomle z podkatalogów z galerią i nigdy nic się nie działo...

Będę wdzięczny za pomoc, bo nie mam koncepcji o co może chodzić...!!:)


>> Dodam jeszcze, że admin serwera twierdzi, że coś spartoliłem pewnie z bazą danych, no ale skoro rano wszystko chodziło i zdjątka mi się wgrały a chwilę potem już nie przyjmowało a żadne pliki nie były zmieniane i nie widzę właściwie żadnych oznak włamania (jeszcze rano będę miał dostęp do logów), to nie rozumiem , tego kompletnie...

myślałem też, że chodzi o błąd w ścieżce: /public_html//images/zoom/ - ale poprawiłem w configu i nic nie dało. Myślałem, że to coś w tym pliku - ale wgrałem oryginalny z zooma i też nic się nie zmieniło...