PDA

Zobacz pełną wersję : PonyGallery i Lightbox



monicoor
08-11-2007, 21:22
Mam nastepujace pytania:
1. w PonnyGal ustawiłam zeby fotki pojawiały sie w lightboxie i moje pytanie jest takie, dlaczego fotka wyswietla sie na takim dlugim bialym tle a nie np w ramce i czy da sie to zmienic jakos?
2. czy w pony da sie pousuwac teksty 'TOP 10: Najlepiej ocenione - Ostatnio dodane - Ostatnio komentowane - Najczęściej oglądane' nie chce zeby mi si e to wyswietlało

jesli nie pony gallery to co?
SimpleGallery mi sie wgrac nie chce, Expose szefowi sie nie podobała, Zoom Gallery nie działa, Dats Gallery tez nie...cos prostego z podziałem na kategorie i z lightboxem chociaz nie koniecznie potrzebuje...

pozdrawiam, Monika:)

Fedajkin
29-11-2007, 15:45
Mam nastepujace pytania:
1. w PonnyGal ustawiłam zeby fotki pojawiały sie w lightboxie i moje pytanie jest takie, dlaczego fotka wyswietla sie na takim dlugim bialym tle a nie np w ramce i czy da sie to zmienic jakos?Niestety nie mam pojęcia dlaczego tak dziwnie Ci się wyświetle u mnie chodzi ok. Może nadpisz katalog lightbox od nowa.

2. czy w pony da sie pousuwac teksty 'TOP 10: Najlepiej ocenione - Ostatnio dodane - Ostatnio komentowane - Najczęściej oglądane' nie chce zeby mi si e to wyswietlałoTak, da się. PA > PonnyGallery > Settings > Frontend Settings (Ustawienia strony frontowej - 3 zakładka to jest) >> Ustawienia Toplisty i tutaj wyłączasz wszystko lub ustalasz co ma być włączone a co nie.

W razie dalszych problemów pisz... ja poszperam jeszcze czy aby w PG nie ma nic o ustawieniach Lightboxa.

kolor_pl
29-11-2007, 17:02
a ja szukam takiego myku do PonnyGallery jak cos w rodzaju Lightbox'a w ZoomGallery - chodzi mi o wybieraie fotek z galeri przez użytkowników a nie efekt lightbox'a ;)

Pemal
23-12-2007, 00:43
Jak wyłączyć tego lightboxa, dodam, że najpierw go nie miałem, potem go włączyłem, a teraz chciałbym wyłączyć, bo nie można komentować zdjęć. W ustawieniach stony frontowej mam "Wszystkie obrazki w okienku lightbox:" ustawione NIE, w Widoku szczegółowym "Otwórz Oryginalne Zdjęcie w:" mam Nowe okno, co tu nie dam i tak zawsze wyświetla mi się Lighbox.
Może ktoś pomoże.
Pemal

Fedajkin
23-12-2007, 02:14
Wybierz inny sposób wyświetlania zdjęć.. np. Java Script..

Pemal
23-12-2007, 12:02
Dawałem już wszystkie dostępne opcje i ciągle to samo. Pisałem o tym

Fedajkin
24-12-2007, 08:17
Kurcze ciężko tak, musiałbym zobaczyć ustawienia administracyjne.. :/