PDA

Zobacz pełną wersję : ARTIO JoomSEF



llukasz
10-11-2007, 11:24
Witam!

Zmieniłem ustawienia konfiguracyjne w komponencie, chce jednak aby obecne adresy zmieniły się i przyjęły ustawienia z konfiguracji - jak mam to zrobić, bo raz usunąłem adresy, i nie wiedziałem co zrobić by komponent wygenerował je ponownie.

dkint
10-11-2007, 11:47
Witam

Adresy same powinny się wygenerować ponownie ..., ja u siebie z artio jeśli chcę by mi się zaczytały wszystkie strony to uruchamiam mapę strony i po chwili mam wszystko wygenerowane na nowo ... tak więc możesz moim zdaniem usunąć wszystkie adresy zmienione przez artio i uruchomić stronę główną, powinno wystarczyć ...

pozdrawiam
Krzysiek

llukasz
10-11-2007, 11:51
A rzeczywiście, działa, wcześniej było forbidden i myślałem, że to nie tak, ale teraz jest OK, dzięki.

Bielack
12-11-2007, 12:08
Podepnę się pod wątek o ARTIO JoomSEF, bo mam problem w jednym momencie. Otóż, po konfiguracji i uruchomieniu komponentu, linki wyglądają jak powinny, ale strona główna nie otwiera się poprawnie. Gdy wpiszę adres strony, pokazuje mi się wszystko, prócz zawartości i komunikat Error 404: not Found. Że niby nie ma pliku index.php na serwerze...

Pozycja Home w menu kieruje teraz na index.html i wtedy strona się otwiera jak trzeba, ale wywołanie adresu http://www.astro.bielack.pl/ przekierowuje na .index.php i wtedy pokazuje się Error 404.

To jest mój pierwszy raz z Artio JoomSEF i nie potrafię sobie poradzić - będę wdzięczny za wskazówki.