PDA

Zobacz pełną wersję : Tylko forum na stronie - bez modulow - jak zrobic



dlugasx
11-11-2007, 11:35
Witam wszystkich,

moze mi ktos powiedziec jak podpiac phpbb do joomla tak aby byl tylko header i footer bez bocznych menu - left, right ?

A moze wie ktos ja zrobic podobny myk z Fireboard ? Ta druga opcja bardziej by mnie interesowala. Okno jest dosc waskie i pasowaloby na czas postowania wylaczyc boczne a nie bardzo wiem jak.



pozdro

Dlugasx

kobylinski
11-11-2007, 12:43
Zrób drugą skórkę, bez pozycji left i right i przypisz ją do tej pozycji menu, która wywołuje forum.

dlugasx
11-11-2007, 12:45
druga skorke ? jakbym mial o tym pojecie to moze bym i zrobil...

sprobuje powylaczac moduly z prawego i lewego menu... moze wtedy.. ?

kobylinski
11-11-2007, 12:51
Wszystko przed Tobą, wyłączenie modułów wiele pewnie nie da ale możesz próbować, nie wiem jak zbudowana jest twoja skórka, teoretycznie taka możliwość istnieje ;).

Tutaj (http://www.pomoc.joomla.pl/content/section/13/46/) masz kurs robienia szablonów. Wystarczy, że skopiujesz szablon którego używasz w tej chwili do drugiego katalogu w katalogu /templates/ i możesz zacząć się bawić na kopii bez strachu że coś popsujesz.

Powodzenia ;)

dlugasx
11-11-2007, 12:54
Wszystko przed Tobą, wyłączenie modułów wiele pewnie nie da ale możesz próbować, nie wiem jak zbudowana jest twoja skórka, teoretycznie taka możliwość istnieje ;).

Tutaj (http://www.pomoc.joomla.pl/content/section/13/46/) masz kurs robienia szablonów. Wystarczy, że skopiujesz szablon którego używasz w tej chwili do drugiego katalogu w katalogu /templates/ i możesz zacząć się bawić na kopii bez strachu że coś popsujesz.

Powodzenia ;)



ehhh widze ze tak do konca to ten cms automatyczny nie jest ;)... niestety nie mam czasu aby to cudo przerabiac i wglebiac sie w kolejny dzial informatyki... najwyzej postawie na wlasne potrzebny oddzielna subdomene i tam wpakuje phpbb

dzieka za kurs... spojrze w wolnej chwili....


Dlugasx

Dylek
11-11-2007, 16:59
CMS jest "automatyczny" - pytanie czy rownie automatycznie dziala uzywana przez Ciebie templatka :P