PDA

Zobacz pełną wersję : problem z artykułem na I stronie



jaromiko
12-11-2007, 10:54
mam taki sobie problem jest artykuł na pierwszej stronie i sie nie wyświetla, to znaczy na samym poczatku sie wyswietlał a teraz niechce - pojawia si ekomuikat ze nie posiadam uprawnien do ogladania zasobow tj. nie jestem zalogowany, co jest dziwne ten sam artykuł znajduje sie w bocznym panelu menu i z tego poziomu wyswietla sie bez przeszkod ;) strona to www.meble-biurowe.biz a artykuł dotyczy mebli skorzanych i jest piaty od gory w srodkowej kolumnie.

Dziala to co prawda na joomla 1.0.11 ale nie nazekalem do tej pory ;) jesli ktos sie zetknal z podobnym problemem to prosze o sygnal ;)

call
15-11-2007, 20:39
mam artykul opublikowany tak zeby wyswietlal sie na stronie startowej, po kliknieciu na dalej pojawia sie komunikat ze "Nie mam praw dostepu i musze sie zalogowac" oczywiscie prawo dostepu maja wszyscy. Ale ten sam odnosnik do artykulu z menu dziala bez problemu. Nie wiem czy problem nie jest w linku. w odnosniku ze strony starowej jest podane tylko ID natomiast ten dzilajacy z menu ma ID oraz Itemid. Wersja 1.0.11. Pogrzebalem po forum i nie znalazlem odpowiedzi.byly prolemy ale w wersji 1.0.12