PDA

Zobacz pełną wersję : Parametry publikacji. Tylko globalne ??



Phalanx
18-03-2006, 21:24
Dlaczego tylko ustawieniami globalnymi mogę wyłączyć/włączyć parametry publikacji artykułu takie jak wyświetlanie autora, wyświetlanie daty etc ? Chciałbym je ustalać dla każdego artykułu z osobna jeśli nie będą zgodne z globalnymi ustawieniami, a aktualnie wszystkie artykuły muszą mieć te same parametry. W czym tkwi błąd ? Może ja czegoś nie dostrzegłem, ale ta opcja w mambo działała poprawnie.

Dylek
18-03-2006, 22:20
Przeciez masz to w parametrach kazdego artykulu.

Phalanx
19-03-2006, 15:42
Masz i nie masz... opcja jest, ale jakiekolwiek ustawienie nie skutkuje zmianą w contencie. "Może ja to uproszczę": Gdy globalne ustawienia są na pokaż datę i autora, a w danym artykule zmienię z globalnych na ukryj, te szczegóły wciąż są widoczne. Chyba nie trzeba tłumaczyć jak wnerwiający jest brak tych opcji... Nie wiem co z tym zrobić.

danieladrianka
19-03-2006, 16:11
bo kolejnośc jest taka ;)
-globalne
-z sekcji
-z kategorii
- z arta
widocznie nie czyta ci z arta bo w kategorii masz inne ustawienie
choć powinno działać ale sam zauważyłem że czasem tak się dzieje ale nie wiem dlaczego ??!

Phalanx
19-03-2006, 17:20
No skoro jest funkcja override dla ustawień globalnych, to content powinien je pomijać - w przypadku gdy ustawienia artykułu są inne. Zresztą, z zasady, po to jest opcja "ustawienia globalne" i jest ona domyślna. Jest... tylko nie działa. A w mambo działała bez zarzutu ;(

PS. Może jestem ślepy, ale nie dostrzegłem innych atrybutów publikacji, poza globalnymi, i ustawieniami artykułu. Istnieją takie dla sekcji/kategorii ? To by w sumie rozwiązało problem, a raczej wyleczyło objawy...

123...
01-12-2006, 18:40
Ja też mam ten sam problem :(. Trochę czasu mineło jak się pojawił ten wątek. Jestem ciekaw czy ktoś znalazł rozwiązanie.