PDA

Zobacz pełną wersję : kłopot po przeprowadzce?



oloams
16-11-2007, 19:22
Mój problem wygląda tak:
Warning: fopen(/home/paniczyk/public_html/media/optimizetables.flag) [function.fopen (http://paniczyk-kurczak.fajo.pl/function.fopen)]: failed to open stream: Permission denied in /home/paniczyk/public_html/mambots/system/bot_optimizetables.php on line 25

Jest tego jeszcze więcej: www.paniczyk-kurczak.fajo.pl

Wczoraj przeniosłem stronę z innego serwera i wszystko było dobrze. Dziś natomiast wysypały mi się warningi i nie wiem co z tym zrobić. Proszę o jakieś sugestie i z góry dziękuję.

kobylinski
16-11-2007, 19:51
Musisz nadać prawo do zapisywania w katalogu media. Reszta komunikatów zniknie jak poradzisz sobie z tym botem.

oloams
16-11-2007, 21:05
Wielkie dzięki:)!! Usunięcie bota pomogło, niestety tylko częściowo. Rozchodzi się chyba o ustawienia uprawnień do plików.
Pomimo że uprawnienia są ustawione tak samo jak w instalacji na innym serwerze to z poziomu joomlaXplorera praktycznie nie mogę robić nic z plikami. Edycja, usuwanie... są zablokowane, dopiero gdy ustawię uprawnienia na 777 są dostępne. Czy wobec tego mam pozmieniać uprawnienia do wszystkich plików i katalogów na 777 czy może jest jakiś inny sposób?