PDA

Zobacz pełną wersję : Usunąłem index.php... i co teraz?



WhiteWolf
16-11-2007, 23:07
Witam. Otóż sytuacja przedstawia się następująco: Na pewien czas chciałem wyłaczyć stronę, w związku z czym profilaktycznie zrzuciłem na dysk index.php i index2.php. Wrzuciłem index.html z informacją i ok. Problem w tym że teraz chcę stronę PONOWNIE uruchomić, ale nie mam jak! Podczas update systemu miałem kernel panic, i suma sumarum trzeba było stawiać wszystko od nowa- a kopie plików index.php i index2.php poszły się... przejść. Na serwerze ich nie ma. Co teraz? Pytam bo mi ręce opadły całkowicie na swoją głupotę ;/

Jac
16-11-2007, 23:13
Ściągasz instalkę z systemem, rozpakowujesz i kopiujesz na serwer pliki, które potrzebujesz.

WhiteWolf
16-11-2007, 23:17
Z tym że po wrzuceniu index.php i odpaleniu strony dostaję: Internal Server Error The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request. Please contact the server administrator, tech@ovh.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error. More information about this error may be available in the server error log. Ok nikt nie powiedział że to musi byc plik index.php z tej samej wersji która jest postawiona na serwerze... pobrałem wrzuciłem i pfff odpaliła się. Dzięki.

Jac
16-11-2007, 23:36
Ok nikt nie powiedział że to musi byc plik index.php z tej samej wersji która jest postawiona na serwerze... pobrałem wrzuciłem i pfff odpaliła się. Dzięki.
W domyśle było tak właśnie powiedziane.

Dylek
17-11-2007, 12:15
Poza tym drugą brzytwą, jakiej się możesz chwycić w przypływie rozpaczy po stracie plików jest kopia zapasowa robiona przez firmę, gdzie masz hosting...