PDA

Zobacz pełną wersję : Zoom - Manager pogubił galerie



wicy
17-11-2007, 14:05
Ni z tego, ni z owego Manager Galerii przestał wyświetlać w swoim lewym oknie utworzone galerie. Przestał też pokazywać ikony w prawym rogu. Na stronie wszystko jest OK. Pozostałe elementy menu Zoom działają.
O co tu chodzi? Jakie pliki przeinstalować?

Nawet po usunięciu komponentu i pozostałości po zdjęciach, po usunięciu baz danych zoom'a i przeinstalowaniu komponentu nie mam guzików po wejściu w tworzenie galerii.

spex
19-11-2007, 01:15
Przeinstaluj/zainstaluj jave na kompie

wicy
19-11-2007, 23:19
Przeinstalowałem jave, zrobiłem update i nic :(
Zauważyłem, ze nie mam też okien obsługujących edytor JCE takich jak paleta kolorów, czy kod html. Otwierają się tylko puste okna.

bert24
03-01-2008, 04:23
Hmmmm - zauważam dziwną prawidłowość, nikt nie daje odpowiedzi na w/w problem,a ja sam właśnie doświadczyłem utraty galerii - brak wyświetlania drzewa kgalerii - jakkolwiek one fizycznie są i maja nawet swój numerek, ale żeby w jakiś prosty oczywisty sposób je odzyskać. Czyżby czekała mnie znów kolejna noc żmudnego uploadu galerii, a wcześniej instalowania na nowo Joomli? Nie zamierzam ukrywać, że moja przygoda z Joomla dopiero się zaczyna, a ja nie mogę znależć właściwej recepty na tę przypadłość menadżera galerii.